Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Середній герб міста Попасна

Малий герб міста Попасна

Герб міста Попасна затверджений рішенням третьої сесії 23 скликання Попаснянської міської ради від 20.08.1998 року.  Автор проекту герба Закорецький Андрій Віталійович.

Опис герба м. Попасна
         У блакитному полі на хрест покладено чорний молоток і чорний гайковий ключ. Між ними біла колба. Поверх усього накладена емблема Катеринославської залізниці з двома срібними крилами з боків. У нижній частині щита два зелених пагорба. Щит з боків і знизу обрамлений біло-чорною облямівкою. У червоній главі щита 3 (три) золотих жолудя. Щит обрамлений срібним картушем. Щит увінчаний червоною міською короною по три зубці.
Трактування символів герба м. Попасна
        Знак Катеринославської залізниці (перехрещені якір і сокира) символізує створення населеного пункту у зв'язку з будівництвом залізниці. Два срібних крила, частина емблеми залізниць разом з колесом - символ руху.
Перехрещені молоток і гайковий ключ позначають ремонтну справу. Колба лампового скла - символ скляної справи. Два зелених пагорба позначають велику кількість пасовищ (попасів), звідки і пішла назва міста, а також розташування міста на двох пагорбах. Блакитний напівкруглий край символізує наявність безліч  ставків на території міста.
Золоті жолуді позначають наявність старих дубових гаїв, символізують зрілу силу, а в поєднанні з червоною головою бойові й трудові подвиги. Корона кам'яна з трьома зубцями - символ міста (міська корона).
 Картуш срібний - декоративне оздоблення щита. Смугаста чорно-біла облямівка - символ залізниці, що оперізує підковою місто Попасна.

Технічний опис герба
    Основний елемент герба - щит іспанської форми, закруглений до низу. Основні пропорції щита 7: 8 (h). Радіус нижнього закруглення дорівнює  3,5. Щит блакитного кольору розділений у верхній частині  главою червоного кольору завширшки 2 од. У главі розташовані 3 золотих жолудя оригінальної форми розмірами 0,75: 1,5 на відстані 1,25 друг від друга. У нижній частині щита - три пагорби (2 + 1), два зелених вгорі і один блакитний внизу. Нижній пагорб проведений радіусом 1,25 од. з нижньої точки щита. Бічні взяті радіусом 1,25 од. з точок перетину нижнього пагорба і великого щита. Знак Катеринославської залізниці розміщений посередині щита на відстані 2,75 від нижньої точки щита і дорівнює 2 од. в діаметрі. Елементи знака - якір срібний 1: 1,25 (h) і срібна сокира 0,25: 1,25 (h) розташовані перехрещено з поворотом щодо осей на 45 градусів. Срібні бічні крила (1,25: 2,25 од.) розділені на три горизонтальні смуги висотою 0,2 од. Чорний молоток (1: 3,5) і чорний ключ (1: 3,5) розташовані під кутом 30 градусів під знаком Катеринославської залізниці. Колба контурна білого кольору довжиною 3,5 з шириною потовщення 1 од. і вузької частини 0,5 од. розташована вертикально позаду всіх фігур, стикаючись в нижній частині з бічними зеленими пагорбами. З боків і знизу описує щит облямівка шириною 0,2 од. з чорно-білими смугами, що чергуються, дорівнюють 1 од. Обрамляє щит срібний картуш оригінальної форми (9,5: 10 (h)) з червоною цегляною короною в трьохзубцях (2,25: 5) з жовтою розшивкою швів. Зображення корони, картуша, центральних елементів герба і жолудів виготовляються відповідно до оригіналу герба, що зберігається в Попаснянській міській раді.

Прапор міста Попасна Прапор міста затверджено рішенням тридцятої сесії 6 скликання Попаснянської міської ради від 29.08.2012 року. Автор проекту прапора Соколовський Віктор Сигизмундович. Прапор міста Попасна являє собою прямокутне полотнище синього кольору із співвідношенням сторін 2: 3.
        У верхньому лівому куті полотнища - герб міста Попасна, виконаний в пропорціях і колірному виконанні затвердженого герба на третій сесії Попаснянської міської ради 23 скликання від 20 серпня 1998 року, рішення №3 /2.

Логотип міста Попасна

Важливо!
 • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції