Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Інформація про Центр надання адміністративних послуг Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації

 

Центр надання адміністративних послуг Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації створено розпорядженням керівника Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації  від 06.05.2021 № 02-02/29 на виконання Закону України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI. Центр створено з метою врегулювання відносин, пов’язаних зі створенням доступних та зручних умов для реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг.

Основними завданнями Центру є: організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб'єктів звернень; спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання; забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються суб`єктами надання адміністративних послуг через Центр.

Місцезнаходження Центру: 93300 Луганська обл., м. Попасна, вул. Миру, 151. Приміщення Центру знаходиться на першому поверсі багатоповерхової будівлі (житловий будинок), перебуває у комунальній власності міської ради, загальна площа складає 132,8 кв. м. Центр знаходиться в центрі міста у 100 метрах від зупинки громадського транспорту, у 200 метрах від зупиночного пункту "Попасна-2" Донецької залізниці, поруч розташоване відділення банку. Вхід до приміщення  облаштовано пандусом для осіб з обмеженими можливостями.  Приміщення оснащене охоронною та пожежною сигналізацією, вікна заґратовано.

У рамках програми ПРООН «Відновлення і розбудова миру» та за фінансової підтримки Європейського Союзу здійснено оснащення центру усім необхідним для надання населенню якісних адміністративних послуг. За фінансової підтримки ЄС ПРООН придбано меблі для 11 робочих місць та 7 комплектів комп’ютерної техніки, а також облаштувано зону очікування, зону для обробки документів , побутові приміщення для персоналу, серверна, дитячий куточок. Для полегшення доступу  особам  з вадами зору  прокладено  тактильну плитку та  виготовлені інформаційні таблички зі шрифтом Брайля, туалет обладнано поручнями для інвалідів-візочників.

Крім того, встановлено велосипедну стоянку, нові вивіски ті навігація центру, інформаційні стенди, урни для роздільного збору сміття.

На сьогоднішній день через Центр надається 190 адміністративних  послуг, а саме: реєстрація ЮО та ФОП - 23, громадські формування - 52, реєстрація речових прав та обмежень - 8, ДМС - 4, реєстрація транспортних засобів - 4, ВДГК - 20, пожежна декларація - 1, послуги відділу містобудування та архітектури - 10, реклама - 1, надання комплексної послуги "ЄМАЛЯТКО" - 1, послуги з реєстрації/зняття з місця проживання - 6, держпродспоживслужба - 7, послуги соціального характеру - 53.

Організація надання адміністративних послуг у Центрі здійснюється адміністраторами та державними реєстраторами. 

Робота Центру розрахована на зручність, починаючи з холу і закінчуючи безпосередньо організацією надання необхідної послуги . В Центрі розташовані стенди з інформацією про послуги та перелік необхідних для їх одержання  документів. В центрі можна отримати консультацію з різних питань, які відносяться до компетенції райдержадміністрації, територіальних органів державної виконавчої влади, подати документи на отримання адміністративних послуг.  В Центрі надання адміністративних послуг створені умови для швидкого вирішення  проблем громадян, скорочення та спрощення процедур отримання ними усіх необхідних документів, унеможливлення будь-яких корупційних дій з боку посадових осіб адміністративних органів. Основними принципами в роботі з відвідувачами в Центрі є ввічливе ставлення до кожного відвідувача, розуміння проблем, з якими звертаються  відвідувачі, прагнення максимально швидко знайти їх рішення.

Важливо!
 • Просимо надавати інформацію про цивільних громадян Попаснянської територіальної громади поранених/загиблих внаслідок ворожих обстрілів для передачі Міжнародному Комітету Червоного Хреста.
 • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції