Попаснянська міська військова адміністрація

Куди поскаржитись на корупцію?

З метою належної організації роботи з повідомленнями про порушення Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) кожна особа має право повідомити про факти корупції в Попаснянській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.

Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області забезпечує умови для повідомлень про порушення вимог Закону, внесених викривачами, відповідно до Порядку організації роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, в Попаснянській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.

До Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області повідомлення про корупцію можуть надходити з використанням:

1) внутрішніх каналів повідомлень:

- через спеціальну електронну адресу: [email protected];

- за телефоном уповноваженої особи: 0666978410 (години роботи: понеділок - з 09.00 до 17.00, вівторок– четвер з 08.00 до 17.00, п’ятниця – з 08.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 12.48);

2) інших засобів зв’язку:

- поштою на адресу: 93300, Луганська область, Сєвєродонецький район, місто Попасна, вулиця Мічурина, 1;

- електронною поштою: [email protected] ;

- під час особистого прийому громадян з особистих питань керівником Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області або його заступниками (інформація про порядок запису на прийом та графік особистого прийому розміщується на офіційному сайті Попаснянської ВЦА);

- особисто уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції (за адресою 93300, Луганська область, Сєвєродонецький район, місто Попасна, вулиця Мічурина, 1, кабінет 302, години роботи: понеділок - з 09.00 до 17.00, вівторок– четвер з 08.00 до 17.00, п’ятниця – з 08.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 12.48).

Розгляд повідомлень про порушення вимог Закону здійснюється уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції - головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області Сідоренком Олегом Ігоровичем (кабінет № 302).

Викривач самостійно визначає, які канали чи способи, використовувати для здійснення повідомлення про корупцію.

Повідомлення про корупцію може бути здійснене викривачем без зазначення авторства (анонімно). Зазначене повідомлення підлягатиме розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосуватиметься конкретної посадової особи та міститиме фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Повідомлення, яке не містить інформації про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення вимог Закону, розглядається відповідно до Закону України “Про звернення громадян”.

Повідомлення про корупцію може бути як письмовим, так і усним. Усне повідомлення про корупцію викладається викривачем на особистому прийомі або з використанням засобів телефонного зв'язку безпосередньо уповноваженій особі. Повідомлення у письмовому вигляді надсилаються викривачем через відповідні канали повідомлень.

 

 

 

Важливо!
 • Надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, Державної прикордонної служби України
 • Просимо надавати інформацію про цивільних громадян Попаснянської територіальної громади поранених/загиблих внаслідок ворожих обстрілів для передачі Міжнародному Комітету Червоного Хреста.
 • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції