Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Куди поскаржитись на корупцію?

З метою належної організації роботи з повідомленнями про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) кожна особа має право повідомити про факти корупції в апараті виконавчого комітету Попаснянської міської ради.

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради (далі – Виконком) забезпечує умови для повідомлень про порушення вимог Закону, внесеними викривачами, відповідно до розпорядження міського голови від 06.10.2017 № 222 «Про затвердження Порядку організації роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами», (зі змінами, внесеними розпорядженням міського голови № 02-02/304 від 28.12.2020).

Повідомлення про порушення вимог Закону може бути як письмовим, так і усним. Письмове повідомлення може надійти:

- поштою. У разі направлення повідомлення поштою у ньому слід робити позначку такого змісту: «Про корупцію»;

- під час особистого прийому;

- засобами електронного зв’язку.

Усне повідомлення може надійти через спеціальну телефонну лінію Виконкому за абонентським номером: (06474) 2-03-89.

Спеціальна телефонна лінія Виконкому працює по буднях у робочі години: з понеділка по четвер – з 08.00 до 17.00 (обідня перерва з 12.00 до 12.45); у п’ятницю - з 08.00 до 16.00 (обідня перерва з 12.00 до 12.45).

Розгляд повідомлень про порушення вимог Закону, здійснюється уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції – спеціалістом І категорії - юристом юридичного відділу виконавчого комітету Попаснянської міської ради - Солодкою Юлією Володимирівною (каб.№ 303).

Повідомлення про порушення вимог Закону може бути здійснене без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Повідомлення про порушення вимог Закону підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, міський голова або його заступник продовжують термін розгляду повідомлення до тридцяти днів від дня його отримання.

У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про порушення вимог Закону міський голова вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції