Попаснянська міська військова адміністрація

Поштова адреса для листування: 61003, м.Харків, майдан Конституції, 1, під'їзд 4

ПЕТРОВ ЄВГЕН АНАТОЛІЙОВИЧ "ХІЩНІК"

Дата та місце народження: 29 вересня 1991 р., м. Попасна, Луганська область.

Звання: солдат.

Посада: заступник командира бойової машини-навідник оператор.

Підрозділ: 17-а окрема танкова бригада.

Військова операція: бої за м. Іловайськ.

Сімейний стан: залишились батьки, сестра та кохана дівчина.

Місце поховання: м. Попасна, Луганська область.

Дата та місце загибелі: 29 серпня 2014 р., с. Червоносільське, Амвросіївський район, Донецька область.

Народився Євген 29 вересня 1991 року на Луганщині у м. Попасна. Вчився у школі № 25, після неї вступив до Попаснянського ліцею залізничного транспорту.

У 2013 році підписав контракт зі Збройними силами України. З 2013 року змінив кілька місць служби. Спочатку він був у 92-й бригаді, потім переводився у 93-тю, з неї — у 17-ту танкову. Заступник командира бойової машини – навідник-оператор 17-тої окремої танкової бригади 26 серпня на БМП № 132 прикривав вогнем бійців «Донбасу» у вуличних боях.

Обставини загибелі: 29 серпня 2014-го загинув під час бою з російськими військами у Червоносільському — українська колона намагалась прорватися з Іловайського котла. Євген перебував в складі екіпажу БМП № 132, разом з автомобілями батальйону «Донбас» в'їхав на околицю Червоносільського, де по них було випущено три ПТУРи, третій влучив у його БМП. Тіло Євгена згоріло у бойовій машині. У БМП № 132 також загинули бійці 93-ї окремої механізованої бригади Віктор Ходак та Олексій Баланчук.

Ідентифікація

У березні 2018 року із редакцією Книги пам'яті зв'язався син батька Євгена від другого шлюбу, завдяки чому вдалося знайти батька — він мешкав у Попасній. Батько здав зразки ДНК, Євген Петров був ідентифікований серед загиблих, похованих у м. Запоріжжя.

Указом Президента України № 47/2019 від 28 лютого 2019 року, "За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

15-го грудня 2018 р. у м. Попасна Луганської обл. було перепоховано останки 23-літнього солдата Євгена Анатолійовича Петрова.


 

ЧЕРНОЛОЗ ВІТАЛІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ

Дата та місце народження: 5 грудня 1995 р.,

м. Попасна, Луганська область.

Звання: Солдат.

Посада: Номер обслуги.

Підрозділ: 54-а окрема механізована бригада.

Дата та місце загибелі: 29 березня 2019 р., м. Бахмут, Обставини загибелі: Загинув 29 березня 2019 р. під час виконання службових обов'язків.

Місце поховання: м. Попасна, Луганська область.

Навчався в Попаснянській загальноосвітній школі І-ІІІ ст..№21. Виховувався своєю бабусею, яку сильно любив. Після завершення 9 класів вступив до Первомайського індустріально-педагогічного технікуму на спеціальність «кухар». Але не судилося йому стати професіоналом, про якого мріяв з дитинства.

В 2014 році розпочалися активні бойові дії у рідному місті Попасна. Віталій вирішив покинути навчання та вступив на навчання в Попаснянський професійний ліцей залізничного транспорту на професію «електрогазозварник» 2014-2017р.

Після закінчення навчання відправився в Харківську область, де працював на бурових вишках, був життєрадісним хлопцем, який завжди допомагав іншим.

Пізніше вступив на військову службу за контрактом. Після підготовки у навчальній частині, вирушив на передову. На фронті прослужив усього три тижні. Перебував у підпорядкуванні командира частини.

29 березня 2019 внаслідок вибуху гранати поблизу місця дислокації військової частини, у м. Бахмут, трагічно загинув 24-річний боєць 54 ОМБр. Віталій Чернолоз.


 

ВІТОВСЬКА АНАСТАСІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА «СТЕЛЛА»

Дата та місце народження: 31 березня 1998 р.,

м. Кентау, Південно-Казахстанська область, Казахстан.

Звання: Солдат.

Посада: Кухар.

Підрозділ: 24-й окремий штурмовий батальйон «Айдар» (53-я окрема механізована бригада).

Обставини загибелі: Трагічно загинула в ніч на 27 вересня 2019 р. на ротному опорному пункті поблизу м. Залізне від множинних осколкових поранень.

Сімейний стан: Залишились батько, мачуха та син.

Дата та місце загибелі: 27 вересня 2019 р., м. Залізне, Торецька міська рада, Донецька область.

Місце поховання: м. Попасна, Луганська область.

 

 

 


 

Важливо!
 • Надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, Державної прикордонної служби України
 • Просимо надавати інформацію про цивільних громадян Попаснянської територіальної громади поранених/загиблих внаслідок ворожих обстрілів для передачі Міжнародному Комітету Червоного Хреста.
 • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції