Попаснянська міська військова адміністрація

Поштова адреса для листування: 61003, м.Харків, майдан Конституції, 1, під'їзд 4

Надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, Державної прикордонної служби України.

Одноразова грошова допомога надається - військовослужбовцям Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, Державної прикордонної служби України.

Документи необхідні для отримання одноразової грошової допомоги - заява, копія паспорта, копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера платника податку, копія довідки про відкритий у відділенні банку картковий рахунок, копія витягу із наказу Міністерства оборони України, відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 року №69/2022 «Про загальну мобілізацію» (наказу про зарахування до військової частини, призначення до підрозділу ДПСУ, контракту, тощо), документ, який підтверджує проходження військової служби військовослужбовцем у особливий період, підтверджує призов під час мобілізації резервістів та військовозобов'язаних (копія військового квитка, копія контракту). Особа, що виконує бойові (спеціальні) завдання, бере безпосередню участь у бойових діях, або несе військову службу безпосередньо у районі бойових дій (зокрема на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, на території між позиціями сил оборони та позиціями військ держави-агресора), додає належним чином завірені документи, що підтверджують участь заявника у вказаних діях (виконанні завдань).

Документ, що засвідчує поранення, а також потребу у хірургічному втручанні або протезуванні надається у випадку звернення з медичного питання (лікування, реабілітація).

Пакет документів (відповідно до переліку та затверджений належним чином) для надання одноразової грошової допомоги направляється за адресом: Нова пошта м. Київ, відділення №39, Ткаченко Марина Геннадіївна т. 0935637316 (за рахунок особи яка звертається).

Зразок заяви доснупний за посиланням.

Важливо!
 • Надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, Державної прикордонної служби України
 • Просимо надавати інформацію про цивільних громадян Попаснянської територіальної громади поранених/загиблих внаслідок ворожих обстрілів для передачі Міжнародному Комітету Червоного Хреста.
 • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції