Попаснянська міська військова адміністрація

Поштова адреса для листування: 61003, м.Харків, майдан Конституції, 1, під'їзд 4

Почесні громадяни міста Попасна

 

 Акімов Василь Кузьмич
Народився у 1915 році, помер - у 1989 році.
Присвоєно звання «Почесний громадянин міста Попасна» в 1988 році. Більше 50 років працював на Попаснянському вагоноремонтному заводі. Розпочав трудову діяльність креслярем, потім конструктором, головним механіком, начальником цехів, комерційним директором. Виступав ініціатором у вирішенні багатьох соціально - культурних питань. Був кращим агітатором і пропагандистом району, велику увагу приділяв вихованню молоді. Нагороджений двома медалями «За трудову доблесть» та іншими нагородами.

 

 

 

 

 

Іофе Семен Петрович
Народився у 1917 році, помер - у 1999 році.
З 1941 року був учасником бойових дій у роки Великої Вітчизняної війни. Пройшов усю війну, був важко поранений. Має бойові нагороди: орден «За відвагу», орден Вітчизняної війни І ступеня, нагороджений орденом Леніна.
Після війни приїхав до Попасную, працював з дітьми, з 1953 року почав збирати експонати для майбутнього музею, який спочатку розташовувався у школі № 25, а потім перейшов у просторе приміщення по вулиці Герцена. Музей, в який Семен Петрович зібрав понад 8000 експонатів, став візитною карткою міста. Практично кожен житель міста, безліч гостей Попасній були в цьому «священному місці» міста.
Відмінник народної освіти, невтомний пропагандист історії міста, вихователь учнівської молоді - таким був творець тепер уже районного краєзнавчого музею Семен Петрович Іофе.

 

 

 


Лакутін Петро Олександрович
Народився у 1904 році, помер - у 2004 році.
З 1921 року почав працювати в паровозному депо Попасна слюсарем, помічником машиніста, машиністом, потім машиністом - інструктором, в 1938 році був призначений начальником паровозного депо Попасна, з 1946 року по 1951 працював на керівних посадах в Артемівську, Дебальцеве, але знову повернувся в Попасную і пропрацював в колективі локомотивного депо ще на благо міста 10 років.
Петро Олександрович - Почесний залізничник, нагороджений орденом Знак пошани, медалями.
Вів велику роботу у ветеранській організації міста, часто зустрічався з підростаючим поколінням.

 

 

 

 

 

 

 

 

Оседач Костянтин Борисович
Народився у 1938 році, помер - у 1995 році.
Почав працювати на шахті у м Кремінна, а потім свою трудову діяльність пов'язав з залізничним транспортом. «Вершиною» трудової діяльності Костянтина Борисовича стало двадцятивосьмирічним керівництво колійної машинної станцією № 134. При ньому була створена потужна матеріально - технічна база ПМС -134, значно розвивалася інфраструктура кварталу «Черемушки», активно йшло будівництво житлових будинків. Костянтину Борисовичу за вміле керівництво колективом ПМС - 134 і значні успіхи в роботі було присвоєно звання Почесний залізничник. Він був одним з кращих і шанованих керівників міста.

 

 

 

 

 

 

 

Шингірій Валентина Іванівна

Народилася у 1922 році, померла - у 2007році.
Більшу частину свого життя віддала вихованню та навчанню молоді. З 1948 року розпочала педагогічну діяльність, пройшовши шлях від вчителя до директора школи № 27, а потім була призначена директором середньої школи № 24. Нагороджена значком «Відмінник народної освіти», численними грамотами, подяками. Багаторазово обиралася депутатом міської ради. За ініціативою Валентини Іванівни було зібрано багато матеріалів для «Книги пам'яті Луганської області» . Шингірій В.І. була великим патріотом міста.
 Звання присвоєне рішенням сесії міської ради от19.07.2007г. № 24/7 "Про прісвоєння звання« Почесний громадянин міста Попасна »Шингірій В.І. (посмертно)".

 

 

                                                       

Калюжний Володимир Петрович

 Народився у 1918 році, помер у 1990 році
Народився на станції Лиха, Ростовської області в сім'ї залізничників і на все життя пов'язав свою долю з залізничним транспортом.
У 1952 році він закінчив залізничний технікум, а в 1959 році Ростовський інститут інженерів транспорту.
Володимир Петрович очолював Попаснянський вагоноремонтний завод з 1965р. по 1978р. Це період реконструкції як заводу так і селища вагоноремонтників. За ініціативою Калюжного В.П. побудований асфальтний ділянку та вироблено асфальтування заводських доріг і доріг селища ВРЗ. З участю Володимира Петровича реконструйований Парк відпочинку вагоноремонтників, побудована площа Героїв - на згадку про загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.
За величезний внесок у розвиток Попаснянського вагоноремонтного заводу і селища вагоноремонтників рішенням Попаснянського міської ради від 27.08.2009 № 53/3 присвоєно звання «Почесний громадянин міста Попасна» (посмертно).

 

 

 

 

  Скрябін Олександр Михайлович
      Народився у 1923 році, помер - у 2006 році
Народився в селі Серебрянка. З 1930 року жив у місті Кушве. Закінчив Свердловське військово-піхотне училище в 1942 році в званні лейтенанта.
 Учасник ВВВ, партійний діяч, голова Ради ветеранів в 80-90 рр. Скрябін А.М. колишній начальник штабу батальйону 939 стрілецького полку 259-ї стрілецької дивізії, підполковник у відставці, пройшов великий життєвий шлях, учасник Великої Вітчизняної війни 1941-1945г.г., інвалід ВВВ 2 групи, нагороджений багатьма урядовими нагородами:
Орден Вітчизняної війни I і II ступеня, Червоної зірки "," Знак пошани ", медалі" За доблесну працю "," За перемогу над Німеччиною "," За оборону Радянського Заполяр'я "," За звільнення Болгарії ".
Бойовий шлях розпочав на посаді заступника командира стрілецької роти 152 стрілецької дивізії, яка до 1943 року брала активну участь в оборонних боях під Мурманськом. Брав участь у битві на Курській дузі. У боях під Харковом був важко поранений. Після одужання був направлений в 259 стрілецьку дивізію на посаду начальника штабу батальйону. Брав участь у визволенні країн Європи від петлеровцев. Олександр Михайлович безпосередній учасник визволення м Попасна в період Великої Вітчизняної війни від німецько-фашистських загарбників у 1943 році.
 Звання присвоєне рішенням виконкому міської ради від 01.09.1998г. № 185 "Про присвоєння звання« Почесний громадянин міста Попасна »" за клопотанням ради ветеранів воїнів- однополчан 259-й Артемівської стрілецької дивізії.


Якін Віктор Васильович
Народився у 1928 році, помер - у 2004 році.
Все своє життя присвятив залізничному транспорту, роботі в локомотивному депо Попасна.
У 1965 році як кращий машиніст повів перший тепловоз, який прийняв на зміну паровозiв.
Віктор Васильович був наставником молоді.
Вів велику роботу по вихованню молоді, прищеплення любові до праці.

 

 

 

 

 

Баранніков Юрій Іванович
Народився у 1941 році.
Трудову діяльність розпочав у 1958 році, а в 1978 році був направлений на роботу в Попасную начальником вагоноремонтного заводу. На цій посаді пропрацював 23 роки. Юрій Іванович багато зробив на заводі для удосконалення технології, організації праці, проведення великої реконструкції ВРЗ, що дозволило заводу вийти у передові на мережі доріг. При ньому вирішувалися багато соціальні питання: йшла газифікація приватного сектору селища, була побудована головна площа, побудований спортзал, прибудова до середньої школи № 25, в парках встановлені атракціони, будувалися багатоповерхові будинки. За значні успіхи в керівництві трудовим колективом ВРЗ в 1990 році Баранникова Ю.І. було присвоєно звання Почесного залізничника.
Юрій Іванович вів велику громадську роботу, неодноразово обирався депутатом районної ради, багато років був членом виконкому райради.
«Людина сильної натури, професіонал вищого класу, вимогливий, відповідальний, принциповий, добропорядний керівник», - так характеризують Юрія Івановича попасняне. Звання присвоєне рішенням виконкому міської ради від 11.09.2001г. № 233/1 "Про прісвоєння звання« Почесний громадянин міста Попасна» Бараннікову Ю.І."

 

 

Барибін Андрій Миколайович

Народився у 1965 році у місті Попасна. Тут пройшло дитинство і юність Андрія. Свою трудову діяльність він розпочав у 1982 році на Попаснянському вагоноремонтному заводі.
Ще з дитинства спорт міцно увійшов у життя Андрія. Завзято і наполегливо займаючись під керівництвом Заслуженого тренера України Тагильцева Б.Г., Андрій домігся численних спортивних перемог, став Майстром спорту України міжнародного класу, учасником Параолімпійських ігор в 1996 році в США (м Атланта), в 2000 році - в Австралії (г . Сідней), у 2004 році - в Греції (м Афіни). Учасник і призер чемпіонатів світу та Європи. П'ятнадцятикратне чемпіон України з пауерліфтингу, багаторазовий володар кубка України.
Андрій Миколайович - спортивна гордість попаснян, приклад для багатьох хлопчиків і дівчат.
Звання присвоєне рішенням виконкому міської ради від 01.09.1998г. № 185 "Про прісвоєння звання« Почесний громадянин міста Попасна »Барібіну А.М."

 

 

 

 

Канзеба Валентина Пантеліївна

Народилася у 1936 році.
Завжди мріяла пов'язати своє життя з медициною. З 1961 по 2011 рік працювала в вузловій лікарні на станції Попасна. Працювала цеховим лікарем локомотивного депо, 27 років була завідуючою терапевтичним відділенням лікарні.
Найвищий професіоналізм, висока відповідальність, працьовитість, турбота і увага до людей - ось риси Валентини Пантеліївни. У 1971 році за сумлінну працю їй було присвоєно звання Почесного залізничника.
«Дарувати радість людям» - ось девіз цієї неспокійної жінки, мами, бабусі.


 

 


Ногтенко Олександра Костянтинівна
Народилася у 1927 році. Померла у 2010 році.
З 1950 року, після закінчення Харківського інституту залізничного транспорту, пов'язала своє життя з роботою на Донецькій залізниці. У Попасній у відділенні дороги починає працювати в 1962 році. Пропрацювавши 20 років, йде на пенсію на посаді заступника начальника відділу Попаснянського відділення дороги.
Завжди була активним наставником молодих спеціалістів. За сумлінну працю та високий професіоналізм була нагороджена знаком «Відмінний двіженец», «Пошана і повага Донецької залізниці» та іншими нагородами.
Олександра Костянтинівна завжди брала активну участь у громадській роботі, а в 1995 році була обрана головою об'єднаної ради ветеранів Попаснянського регіону залізничників.
Звання присвоєне рішенням сесії міської ради от19.07.2007г. № 24/5 "Про прісвоєння звання« Почесний громадянин міста Попасна »Ногтенко О.А".

 

 

 




 Павлов Микола Григорович
Народився у 1937 році.
Трудову діяльність розпочав у 1954 році. Працював на різних посадах в радгоспі «Донецький» Слов'яносербського району, який очолив у 1970 році, потім був обраний головою Слов'яносербського райвиконкому.З 1975 року пов'язав своє життя з Попаснянщиною. Доклав чимало зусиль, щоб районним центром став місто Попасна,  і з 1978 року на карті Луганщини з'являється Попаснянський район. Завдяки цьому Попасна перетворюється і під безпосереднім керівництвом М.Г. Павлова будуються адміністративні будівлі, житлові будинки, швейна фабрика, Будинок побуту, вузол зв'язку, головна площа, середня школа № 1, прибудова до СШ № 25 та багато інших важливих об'єктів.
Професіоналізм, компетентність, уміння бачити головне, принциповість і вимогливість до себе і до підлеглих сприяли зростанню авторитету Миколи Григоровича у попаснян і жителів Попаснянщіни.
Павлов Н.Г. має нагороди: орден Трудового Червоного Прапора, орден Дружби народів. Він нагороджений медалями, грамотами, благодарностямі.Званіе присвоєне рішенням виконкому міської ради від 30.08.2004г. №140 "Про прісвоєння звання« Почесний громадянин міста Попасна »Павлову М.Г."

 


Пляшечник Зоя Іванівна
Народилася у 1935 році у місті Попасна. Померла у 2015 році
У 1970 році закінчила Московський фінансовий інститут за спеціальністю фінанси і кредит. Все своє життя присвятила рідному місту і поліпшенню життя попаснян.
Працювала бухгалтером в харчокомбінаті, в автобазі, економістом механізованої дистанції вантажно-розвантажувальних робот Донецької залізниці, бухгалтером громадської організації «Союз-Чорнобиль». Пляшечник З.І. три рази обиралася депутатом районної ради, один раз - міської ради. Нагороджена медаллю «За сумлінну працю», знаком «Пошана і повага Донецької залізниці», грамотами, благодарностямі.Всегда вносила ділові пропозиції щодо поліпшення життя попаснян.Зоя Іванівна користується великим авторитетом і повагою у жителів міста, особливо у ветеранів і пенсіонерів. Звання присвоєне рішенням сесії міської ради від 29.08.2008р. № 38/5 "Про прісвоєння звання« Почесний громадянин міста Попасна »Пляшечник З.І." 

      

                                                        

  Сафонов Борис Дмитрович

Народився у 1939 році.
Трудову діяльність розпочав в 1957 році на Донецькій залізниці. Працював на різних посадах: черговим по станції, поїзним диспетчером, начальником станції Сентянівка, начальником пасажирського відділу Попаснянського відділення дороги.
З березня 1980 року по квітня 2002 року працював головою виконкому міської ради та обирався міським головою. Важливе місце в його роботі займали питання бюджету і фінансів міста, соціально-економічного розвитку м.Попасна, виконання прохань виборців.
Під безпосереднім керівництвом Бориса Дмитровича місто знаходило нову якість, будувалися і реконструювалися нові об'єкти. Наприклад, з'явилися телевізійний ретранслятор, об'їзна дорога, головна площа, середня школа № 1, прибудова до СШ № 25, водопровід Попасна - Карбоніт, перша автозаправка і багато іншого.
Завдяки ініціативі, наполегливості, компетентності, діловитості, відповідальності за доручену справу, вимогливості до себе і до оточуючих Борис Дмитрович 22 роки був першим керівником міста. Сафонов Б.Д. і зараз займає активну життєву позицію, користується заслуженим авторитетом у мешканців міста. Звання присвоєне рішенням виконкому міської ради від 21.08.2003р. № 122/1 "Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Попасна» Сафонову Б.Д."

 

Ткаченко Іван Гордійович

Ткаченко Іван Гордійович.  
Народився у 1935 році. Помер у 2015 році.
Після закінчення Харківського інституту залізничного транспорту в 1959 році розпочав трудову діяльність на залізничному транспорті. У 1960 був направлений на роботу в Попаснянське відділення дороги, потім на три роки був направлений у закордонне відрядження до Сирії. Повернувшись, знову пішов працювати головним інженером відділення дороги, а з 1985 року по грудень 1999 року було його першим керівником. За цей час було позитивно вирішено чимало виробничих і соціальних питань, активно йшла газифікація міста, будувалися житлові будинки для попаснян.Техніческі грамотний фахівець, ініціативний, працьовитий, що володіють організаторськими здібностями людина - так характеризують Івана Гордійовича залізничники регіону. Ткаченко І.Г. завжди брав активну участь у громадському житті міста, багато років обирався членом виконкому міськради. Іван Гордійович - Почесний залізничник, Заслужений працівник транспорту України, нагороджений медаллю «За трудову відзнаку», грамотами та подяками. Звання присвоєне рішенням виконкому міської ради від 11.09.2001р.

 

 

 

Черешня Андрій Сергійович
Народився у 1924 році. Помер у 2010 році.
Трудову діяльність розпочав у колгоспі 10 річним хлопчиком. У перші роки війни виконував обов'язки голови колгоспу.
У 1943 році пішов на фронт і до 1945 року воював з ворогом на фронтах Великої Вітчизняної війни. Був поранений. Нагороджений орденом Червоної Зірки, орденом Богдана Хмельницького, орденом Вітчизняної війни 1 ступеня, медаллю «За бойові заслуги» і 23 іншими медалями.
З 1963 року доля звела його з містом Попасна, коли він був призначений військовим комісаром району. До 1974 року Андрій Сергійович, будучи полковником, займав цей дуже важливий і відповідальний пост.
Черешня А.С. - Беззмінний член районної ради ветеранів, активіст ветеранського руху. Вів велику виховну роботу з молоддю. Користувався заслуженим авторитетом у попаснян.

 

 

 

 

 

                                                       



Рубцов Василь Матвійович   
                                           

        Народився 15 грудня 1923 року. Помер у 2017 році.
Вся трудова діяльність Рубцова В.М. пройшла на попаснянщині. З  1947р. по 1969р. працює на Попаснянському вагоноремонтному заводі з початку майстром, а потім начальником цеху. У 1969р. перекладом поступив в міську газову службу м.Стаханов, де до відходу на пенсію працював начальником Попаснянського участка.Вийдя на заслужений відпочинок, Василь Матвійович веде активний спосіб життя, є членом ради районної та міської організації ветеранів України, керує комісією з героє - патріотичному вихованню учнівської молоді шкіл та залізничного ліцею. Василь Матвійович великий життєлюб, його активна життєва позиція позитивно впливає на громадян, викликаючи в них кращі людські якості. Його спогади про минулу Велику Вітчизняну війну з вдячністю слухає шкільна молодь. Василь Матвійович учасник фольклорного ансамблю ветеранів «Водограй», захоплюється поезією, у віршованій формі пропагує шкільної молоді здоровий спосіб життя. Василь Матвійович любить своє місто, в роки своєї трудової діяльності і вже вийшовши на заслужений відпочинок здобув любов і повагу оточуючих його людей.
Звання присвоєне рішенням сесії міської ради від 25.06.2012р. № 27/4 "Про прісвоєння звання  Почесний громадянин міста Попасна   Рубцову В.М." 


                                             

 Тагільцев Борис Геннадьєвич

  Народився 13 липня 1950р.
З 1967 по 1972 р.р. студент Луганського педагогічного інституту імені Тараса Григоровича Шевченка. Після закінчення інституту з 1972 по 1976 р.р. працював на шахті «Горська» кріпильником. З 1976 по 1984 р.р. тренер з важкої атлетики в ДС «Юність» м Первомайск.В 1984 Борис Геннадьєвич переїжджає в місто Попасна, працює тренером з важкої атлетики:
- З 1984 по 1986 р.р. у ДЗГ «Локомотив»,
- З 1986 по 1991 р.р. при профкомі вагоноремонтного заводу,
- З 1991 по 2011 р.р. в ФСК «Богатир»,
- З 2011 року і по теперішній час в ПГСУ «Відродження».
Все своє життя Борис Геннадьєвич присвятив спорту. Він є активним наставником молодих спортсменів, за роки роботи в місті виховав більше п'ятисот спортсменів, 4 стали майстрами спорту СРСР та України (В. Доценко, І. Берестовий, С. Нестеренко, Ю. Гун), 4 майстрами спорту Міжнародного класу (А. Івженко, А. Барибін, М. Мінченко, П. Гнатенко). Серед його вихованців чемпіон СРСР (І. Берестовий), чемпіони, призери, володарі Кубка України та Європи (А. Барибін, А. Івженко, М. Олійник, М. Мінченко). 20 раз його вихованці ставали рекордсменами, призерами України, Європи та світу. Окрему увагу заслуговує діяльність Бориса Геннадьєвича з реабілітації людей, які стали інвалідами. Звання присвоєне рішенням сесії міської ради від 25.06.2012г. № 27/5 "Про прісвоєння звання Почесний громадянин міста Попасна Тагільцеву Б.Г."

 

 

Тетруашвілі Тенгіз Гурамович
Народився 8 червня 1966 року в Грузії, м Тбілісси.
 У 1995 році закінчив Тбіліський державний університет (юридичний факультет). Більше 25 років працював у силових структурах Грузії, полковник.
 У 2002 році закінчив Національну Академію Збройних сил України, після чого продовжив військову службу в Грузії.
          У травні 2014 добровольцем вступив в батальйон спеціального призначення «Донбас», є радником з безпеки командира батальйону «Донбас» Семена Семенченко. Брав активну участь у звільненні від незаконних збройних формувань міст: Сєвєродонецьк, Артемівськ, Рубіжне, Лисичанськ, Краматорськ, Слов'янськ, Попасна. При звільненні м Попасна від терористичних організацій 22 липня 2014 брав участь у встановленні державного прапора України над адміністративною будівлею.
Спортсмен, воротар футбольної команди «Динамо» міста Батумі.
Відчуває високе почуття любові до України, ПАТРІОТ УКРАЇНИ.
Звання «Почесний громадянин міста Попасна» присвоєно в 2015 році за визволення м. Попасна від незаконних збройних формувань 22 липня 2014. Звання «Почесний громадянин міста Попасна» присвоєно рішенням 65 сесії від 13 липня 2015 року № 65/1 «Про прісвоєння звання« Почесний громадянин міста Попасна »Тетруашвілі Тенгізу Гурамовичу».

 

 

Семененко Дмитро Володимирович

     Народився 03.11.1988 р. у м.Попасна, Луганської області. У 2004 році закінчив Попаснянську середню школу №25 . У 2007 році закінчив навчання у Попаснянському професійному ліцеї залізничного транспорту. З 2007-2012 р.р. навчався у Східно-українському університеті им. В.Даля. З 2012 року и по теперішній час працює викладачем з фізичної культури в цьому університеті. З 2013-2016 р.р. навчався у педагогічному національному університеті ім.Т.Шевченка.   У 2007 році виконав норматив «Майстер спорту України» з пауерліфтингу, у 2008 році став чемпіоном Європи і срібним призером чемпіонату світу серед юніорів, виконав норматив «Майстер спорту України міжнародного класу»,у 2009 році став чемпіоном світу серед юніорів, у 2010 році став чемпіоном Європи і срібним призером чемпіонату світу серед юніорів, у 2011 році став чемпіоном Європи, чемпіоном світу та рекордсменом світу і Європи серед юніорів, у 2012-2014 р.р. став бронзовим призером чемпіонату Європи серед дорослих, у 2015 році став срібним призером чемпіонату Європи, у 2015,2016,2017р.р. став чемпіоном та рекордсменом чемпіонату світу, у 2017 році став бронзовим призером Всесвітніх Ігор, у 2017 році було присвоєно звання «Заслужений майстер спорту України». Має державну нагороду «Медаль за працю і звитягу» На теперішній час є тимчасово-перемішеною особою, та перебуває з сім’єю в м.Каховка, Херсонської області. Звання «Почесний громадянин міста Попасна»присвоєно рішенням 95 сесії від 22 грудня 2017 року № 91/5  Семененку Дмитру Володимировичу  за значні спортивні досягнення з пауерліфтингу, підвищення іміджу міста Попасна та гідне його представлення на регіональному, українському та світовому рівнях.

 

 Шингірій Світлана Олексіївна

 Народилася у 1941 році.З 1944 року мешкає в м. Попасна.1966 - 1979 роки - вчитель фізики та математики НСШ № 42 (27).1979 - 1982 роки - керівник Попаснянського районного методичного кабінету.1982 - 1985 роки -  директор середньої школи №25.  З 1989 до пенсії працювала вчителем математики і фізики, потім декілька років працювала педагогом-організатором для дітей і підлітків на Донецькій залізниці. За свою педагогічну діяльність завжди користувалася великою повагою та авторитетом серед учнів та колег. Була депутатом міської ради 18 скликання, в 2010 році була обрана депутатом Попаснянської міської ради шостого скликання.Бере активну участь у роботі постійних комісій та пленарних засіданнях міської ради.  Ініціює розгляд питань щодо розвитку освіти та спорту  у місті. Дуже відповідально відноситься до своїх депутатських обов’язків. Регулярно та оперативно реагує на звернення громадян міста з різних питань. Вирішує питання благоустрою міста.   Під час роботи зарекомендувала себе грамотним, досвідченим депутатом, володіє хорошими організаторськими здібностями, успішно застосовує свої знання та навички, вміє оперативно розв’язувати поставленні завдання та оптимально використовувати свій час з метою досягнення конкретних  результатів.   Світлана Олексіївна вже багато років на безоплатній основі є головою ОСББ «Шигама» у будинку №45 по вулиці Красних Партизан. Під її головуванням було проведено капітальний ремонт будинку, проведений благоустрій прибудинкової території. Неодноразово нагороджувалася виконавчим комітетом Попаснянської міської ради. Звання присвоєне рішенням Попаснянської сесії міської ради от 03.09.2019 № 107/3 «Про присвоєння звання Почесний громадянин міста Попасна Шингірій Світлані Олексіївні» .

 

 


Важливо!
  • Надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, Державної прикордонної служби України
  • Просимо надавати інформацію про цивільних громадян Попаснянської територіальної громади поранених/загиблих внаслідок ворожих обстрілів для передачі Міжнародному Комітету Червоного Хреста.
  • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
  • Як вберегтися від коронавірусу
  • Що робити при надзвичайній ситуації


  • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

    Реформа оплати праці

    Реформа оплати праці

    Оперативна інформація

    Оперативна інформація

    Єдина система місцевих петицій

    Електронні петиції