Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

До уваги мешканців Попаснянської міської територіальної громади та Луганської обласної територіальної громади!!!

- для отримання гуманітарної допомоги, кожна внутрішньо-переміщена особа (ВПО) Луганської області можете звернутися до найближчого гуманітарного штабу Луганщини. Якщо Ви зареєстровані як ВПО поза межами населених пунктів в яких розташовані гуманітарні хаби ви будете отримувати допомогу через відділення Укрпошти. Форма заповнюється на кожну внутрішньо переміщену особу окремо (в тому числі і на дітей) 1 раз та доступна за посиланням:
посилання (якщо ви заповнювали форму реєстрації будь-якої громади раніше, цю форму заповнювати не потрібно). У разі виникнення питань телефонуйте за номером гарячої лінії 0800332475).

Із мапою гуманітарних штабів Луганщини можна ознайомитися за посиланням:

посиланням;

- для отримання гуманітарної допомоги мешканцям Луганської обласної ТГ у найближчому гуманітарному хабі необхідно заповнити форму тут
посилання (ця форма заповнюється на кожну внутрішньопереміщену особу Луганської обласної ТГ окремо (в тому числі і на дітей) 1 раз, якщо ви заповнювали форму реєстрації будь-якої громади раніше, цю форму заповнювати не потрібно. У разі виникнення питань телефонуйте за номером гарячої лінії 0800332475);

- реєстр осіб, що потребують поліпшення житлових умов в частині отримання власного помешкання (заповнюється українською мовою, особою старше 18 років, яка є власником житла) доступний за наступним посиланням:
посилання (форма заповнюється мешканцями Попаснянської міської ТГ);

- для прийняття участі у анкетуванні з метою визначення потреб та організації роботи з надання безоплатної допомоги у сфері соціальних питань, заповнюйте форму тут:
посилання (форма заповнюється мешканцями Попаснянської міської ТГ).

- для отримання дитячих підгузок через відділення Укрпошти один раз на місяць потрібно заповнити форму на кожну дитину віком до 3 років за посиланням:
посилання (форма заповнюється тільки мешканцями Попаснянської міської ТГ, за додатковою інформацією звертатися за телефоном 0660754615).

 

У разі виникнення загальних питань пишіть у месенджер на офіційній сторінці Facebook,

на email: [email protected] або телефонуйте за номером +38 (066) 697 8410.

Важливо!
 • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції