Попаснянська міська рада

Норвезька рада у справах біженців (NRC) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає програму «Задоволення основних потреб та надання допомоги у сфері захисту на Cході України»

ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ (ВПО), а також МІСЦЕВІ МЕШКАНЦІ міста Попасна Луганської області, які постраждали через запроваджені з березня 2020 року карантинні обмеження внаслідок поширення коронавірусної хвороби Covid-19 (наприклад, втратили роботу або джерело доходу, зокрема через захворювання або догляд за членами родини), можуть отримати короткострокову багатоцільову грошову допомогу.

Відібрані родини отримають грошову допомогу для покриття основних потреб у розмірі 3450 грн на кожного члена родини одним переказом через Укрпошту.

Пріоритет у відборі учасників програми надаватиметься категоріям населення з відсутнім доходом або доходом менше ніж 3974 грн на місяць на кожного члена родини, а саме:
- ВПО, які втратили роботу або джерело доходу внаслідок запровадження карантинних обмежень через поширення коронавірусної інфекції Covid-19;

- місцеві мешканці, які втратили роботу або джерело доходу внаслідок запровадження карантинних обмежень через поширення коронавірусної інфекції Covid-19;

- родини, які очолюють жінки, які втратили роботу або джерело доходу внаслідок запровадження карантинних обмежень через поширення коронавірусної інфекції Covid-19.

Дохід включає прибуток з офіційних і неофіційних джерел, зокрема сільське господарство, надання послуг з оренди нерухомого майна, дохід від самозайнятості, грошові перекази тощо.

Для того, щоб взяти участь у програмі, необхідно зареєструватися!

Враховуючи ситуацію з розповсюдженням коронавірусної інфекції Covid-19, виїзні реєстрації проводитися не будуть!

Для реєстрації на участь у програмі зверніться на «ГАРЯЧУ» ЛІНІЮ NRC: 0 800 302 007 (пн – пт, 08:30 – 16:30)

Вихідні дні – 01 та 07 січня 2021 року

та залиште свою контактну інформацію (ПІБ та номер телефону). Якщо ви мешкаєте у вищезазначеному населеному пункті, оператор «гарячої» лінії зафіксує вашу контактну інформацію та передасть її співробітникам відповідного відділу NRC, які зв’яжуться з вами для проведення реєстрації в телефонному режимі. Залишити свою контактну інформацію на «гарячій» лінії для подальшої реєстрації можна до 20 січня 2021 року.

Зверніть увагу, що для реєстрації на участь у програмі достатньо залишити контактні дані лише одного члена родини.

НЕ ПОТРІБНО ЗАЛИШАТИ КОНТАКТНІ ДАНІ КОЖНОГО З ЧЛЕНІВ РОДИНИ.

При реєстрації потрібно буде надати інформацію з оригіналів документів, зокрема:

- паспорта кожного члена родини, свідоцтва про народження кожної дитини (для зазначення дати народження членів родини);

- облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) особи, яка реєструється, для зазначення її реєстраційного номера;

- довідки ВПО кожного члена родини, який має статус ВПО.

Зверніть увагу, що під час реєстрації в телефонному режимі співробітники NRC будуть запитувати інформацію, що міститься у вищезазначених документах. За відсутності одного чи декількох документів з наданого переліку вам може бути відмовлено в реєстрації або ваш критерій уразливості не буде враховано під час відбору.

Додаткову інформацію щодо участі в програмі «Задоволення основних потреб та надання допомоги у сфері захисту на Cході України» можна отримати за телефоном «гарячої» лінії NRC 0 800 302 007 або надіслати листа на електронну адресу ua.info@nrc.no.

Ви також можете подавати скарги та надавати відгуки про процес реєстрації, якість виконання програми тощо, використовуючи «гарячу» лінію.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції