Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Понад 600 мешканців Попаснянського району звернулись до Попаснянської ДПІ за отриманням адміністративних послуг у січні - квітні 2021 року.

Кожен платник податків має можливість отримати повний комплекс адміністративних послуг. Основним напрямком роботи Попаснянської ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області є сервісне обслуговування платників податків.

За 4 місяці 2021 року до Центру обслуговування платників Попаснянської державної податкової інспекції звернулось 635 платників податків. Отримано ними 635 адміністративних послуг в тому числі 56 в електронній формі. Найбільш запитуваними із них є такі:

- послуги з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків – 259;

- реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 56;

- видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 180;

- реєстрація реєстратора розрахункових операцій – 12;

- реєстрація платників єдиного податку – 52;

- надання витягів з реєстру платників єдиного податку – 48 послуг.

Повідомляємо, що кожен платник податків має можливість отримати повний комплекс адміністративних послуг за адресою м. Попасна, вул. Колюжного 2Б, а також скориставшись персональним робочім місцем в «Електронному кабінеті платника». Нагадаємо, вхід до «Електронного кабінету платника» здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua з використанням електронного цифрового підпису будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.

За допомогою цього сервісу можна сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків. Також платник може у режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації, а саме отримати відомості про суми отриманих доходів і утриманих податків, стан поданої звітності тощо.

У разі виникнення питань з приводу користування Електронним кабінетом, платники податків мають можливість звернутися до ДПС за телефоном: 0-800-501-007.

Попаснянська ДПІ

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції