Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

28 серпня 2021 року в парку "Зелений простір" пройшов суботник, приурочений до Дня міста, який відбудеться 4 вересня 2021 року.

На суботник вийшли працівники Попаснянської міської ВЦА, Сєвєродонецької РДА та працівники Попаснянської дистанції сигналізації та зв'язку ”ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДОНЕЦЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ”(ШЧ-7).

Під час проведення заходів було виконано роботи по прибиранню місць загального користування прилеглих територій, упорядкуванню клумб.

Від імені керівника Попаснянської міської ВЦА Миколи Ханатова висловлюємо щиру подяку всім і кожному, хто долучився роботою, технікою до організації з благоустрою, за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходів з прибирання парку "Зелений простір". Шана всім, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля, благоустрою нашої території.

Звертаємось до жителів, водіїв та гостей нашої громади з проханням дотримуватись чистоти і охайності та викидати сміття тільки у спеціально відведених для цього місцях і не засмічувати природу!

Хочеться вірити, що всі разом ми будемо підтримувати цей порядок, адже чистота починається з кожного з нас!

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції