15 грудня 2020 року о 11-00 відбудеться онлайн зустріч Робочої групи з питань громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, гендерної рівності м. Попасна Луганської області за посиланням: https://undp.zoom.us/j/2272309725

Порядк денний:

1. Звіт Попаснянського районного відділу поліції за 11 місяців поточного року.

2. Підсумки діяльності ГО. Проєкти, які були реалізовані у 2020 році за підтримки міжнародних партнерів.

3. Підсумки діяльності робочих груп самодопомоги на території громади.

4. Попередження та протидія гендерно-зумовленому, домашньому насильству та сексуальним домаганням на території громади. Підсумки за 2020 рік.

5. Результати моніторингу Локального плану дій щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».

6. Ознайомлення з Інтегрованим планом безпеки.

7. Обговорення Стратегічного плану розвитку Попаснянської міської територіальної громади.

8. Різне.

Нормативні акти Попаснянської міської ради