Попаснянська міська рада

 1. Про перспективний план роботи виконкому Попаснянської міської ради на ІI півріччя 2012 року
2. Про  визначення та обладнання   місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації в м. Попасна.

3. Про проведення конкурсу щодо надання послуг з вивезення побутових відходів

4. Про клопотання про присвоення звання  «Почесний  громадянин міста  Попасна» Рубцову В.М.

5. Про клопотання про присвоення звання  «Почесний  громадянин міста  Попасна» Тагільцеву Б.Г.

6. Про затвердження конкурсної документації на проведення конкурсу щодо надання послуг з вивезення побутових відходів

7. Про затвердження переліку житлово-комунальних послуг, право на надання яких виборюється на конкурсних засадах. 

8. Про погодження норм водопостачання  у м. Попасна.

9.  Про  внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради № 13 від 01.11.1994 р. «Про прийняття в експлуатацію самовільно побудованого гаражу гр.К.., меш. м. Попасна, вул...»

10. Про оформлення права державної власності на захисну споруду цивільного захисту, що знаходиться за адресою: м.Попасна, вул.60 років утворення СРСР 73в, приміщення 1 за Державою Україна

11. Про  внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради № 4/2 від 14.03.2012 р. «Про закріплення  права користування житлом за дітьми, позбавленими батьківського піклування гр. С.. та С.. »

12.Про оформлення права державної власності на захисну споруду цивільного захисту, що знаходиться за адресою: м.Попасна, вул.Привокзальна, 19, приміщення 1 за Державою Україна

13.Про створення  спостережної  комісії при виконавчому  комітеті  міської ради  з питань профілактики  та боротьби  зі злочинністю.

14. Про затвердження  протоколу № 6 засідання  громадської  комісії  з житлових питань при виконкомі  міської ради від 15 червня 2012 року  

15.Про  присвоєння статусу службової квартирі № 10 у  будинку № 5 по  вул. Миронівська в м.Попасна та закріплення її за  Попаснянською районною прокуратурою

16. Про виділення в окрему адресу підвального приміщення  в м. Попасна по  вул.   60 років  утворення СРСР,15г.

17. Про затвердження комплексної схеми розміщення  тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та архітектурні типи в межах вул.Первомайська та вул. Шкільна міста  Попасна.

18. Про  присвоєння поштової адреси гаражу , що  знаходиться в  м. Попасна, по  вул.  Донецька біля будинку 1б.

19.Про списання домоволодіння  № 9 по вул.    Набережна у  м. Попасна, яке належало на праві    приватної власності гр. Б... 

20. Про  згоду     ФОП К... на  розробку проектно – кошторисноїдокументації на  реконструкцію  квартири під  аптеку по вул. Артемівська, буд. 8а в м. Попасна.

21.Про списання домоволодіння  № 11 по вул. Тургенєва  у  м. Попасна, яке належало на праві   приватної власності гр. Б., гр. Б.

22.Про згоду    гр.  Б. на перепланування  квартири № 20 розташованої за адресою:  м. Попасна, вул.  Первомайська,169. 

23. Про списання домоволодіння  № 24  по вул.    Набережна у  м. Попасна, яке належало на праві    приватної власності  гр.   К., гр. К., гр. К.

24.Про списання домоволодіння  № 7 по вул. Набережна у  м. Попасна, яке належало на праві  приватної власності гр. П.

25. Про надання  згоди    ФОП   Г.  на  проведення  невід’ємних поліпшень     нежилого   приміщення за адресою: вул. Піонерська,16  в м. Попасна.

26. Про оформлення права приватної власності на нерухоме майно, що знаходиться за адресою:м.Попасна, вул.Первомайська, 71 за ПрАТ «Попаснянська міська друкарня»

27. Про погодження суми внеску за послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової територій по вул. Первомайська, 5А ОСББ «Омєга-Попасна»

Важливо!
 • До уваги депутатів!
 • До уваги членів виконавчого комітету!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник