Попаснянська міська рада

25.04.2019 · Роботи із санітарної очистки та благоустрою міста, виконані Попаснянським КП «СКП» 25.04.2019:

25.04.2019 · Планується благоустрій пляжної зони ставка «Парковий»

  

У поточному році виконавчим комітетом Попаснянської міської ради заплановані заходи з облаштування пляжної зони ставка «Парковий».

Детальніше

25.04.2019 · Попаснянська міська рада продовжує співпрацю з міжнародними організаціями та фондами.

  

У середу, 24 квітня 2019 року, в залі засідань міської ради була проведена робоча зустріч з представниками Програми розвитку організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) Оленою Рудич та програмним координатором компоненту місцеве самоврядування та реформа децентралізації, Іриною Жученко - спеціалістом з розвитку потенціалу місцевого самоврядування ПРООН, та органами місцевого самоврядування Попаснянської, Гірської та Золотівської міських рад. На порядку денному була презентація Проекту «Добре врядування та участь громадян у зміцненні засад правосуддя, безпеки, охорони навколишнього середовища та соціальної єдності на території Східної України» при підтримки Уряду Королівства Данії, Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Швецького агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida)...

Детальніше

24.04.2019 · У Попасній запроваджено електронний реєстр територіальної громади «ЦНАП SQS»

  

В рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI), який фінансується агентством США з міжнародного розвитку USAID при виконавчому комітеті Попаснянської міської ради було запроваджено електронний реєстр територіальної громади «ЦНАП SQS». Основною метою впровадження електронного реєстру територіальної громади є покращення надання адміністративних послуг шляхом впровадження системи надання послуг в електронній формі.

Детальніше

24.04.2019 · У Попасній планується видання збірника пісень та проведення творчого вечора Сухомліна В.А.

  

У виконавчому комітеті Попаснянської міської ради, під головуванням заступника міського голови Ірини Гапотченко пройшла робоча нарада за участі культурних діячів міста з питання видання збірника пісень та організації творчого вечора Сухомліна В.А. Нещодавно Віктор Андрійович відзначив своє 80-річчя. Він є незмінним керівником народного хору ветеранів, автором більше чотирьох тисяч музичних творів, у тому числі і про місто Попасна. ..

Детальніше

24.04.2019 · Роботи із санітарної очистки та благоустрою міста, виконані Попаснянським КП «СКП» 24.04.2019

24.04.2019 · Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Попаснянської міської ради.

  

У середу, 24 квітня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Попаснянської міської ради. Члени виконкому розглянули низку питань. На початку засідання присутні підвели підсумки роботи комунальних підприємств Попасної в осіннє-зимній період. Міський голова Юрій Онищенко зробив кілька зауважень керівникам цих підприємств, стосовно їхньої роботи в період несприятливих погодних умов взимку та запропонував в таких випадках змінювати графіки роботи та своєчасно подавати заявки на ремонт житлового фонду. Члени виконкому ухвалили рішення стосовно внесення змін до місцевого бюджету у зв’язку з прийняттям субвенції з районного бюджету - для ремонту квартири, наданої міськрадою паралімпійській чемпіонці Наталії Олійник, на проведення ремонтних робіт зовнішнього освітлення вул.Миру та стадіону Локомотив...

Детальніше

24.04.2019 · До уваги депутатів!

  

26.04. 2019 року о 10.00 відбудеться позачергове засідання 104 сесії міської ради...

Детальніше

23.04.2019 · Роботи із санітарної очистки та благоустрою міста, виконані Попаснянським КП «СКП» 23.04.2019

23.04.2019 · Інформація про територію обслуговування дільничними офіцерами поліції Попаснянського відділу поліції

Важливо!
 • До уваги депутатів!
 • До уваги членів виконкому
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник