Попаснянська міська рада

Про схвалення проекту рішення міської ради «Про міський бюджет на 2015 рік». (додаток) (додаток) (додаток)

Про План соціально-економічного розвитку м. Попасна на 2015 рік (із додатком).

Про схвалення проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 16.11.2011р. № 19/3 «Про затвердження міської цільової Програми роботи з обдарованими дітьми та молоддю м. Попасна на 2012-2015 роки» (із змінами)». (додаток)

Про розподіл обов'язків між членами виконавчого комітету Попаснянської міської ради VІ скликання (у новій редакції).

Про встановлення тарифу на послуги з теплопостачання, які надає ПП «Віанна» для опалення Попаснянського РВ ГУМВС України в Луганській області.

Про затвердження розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого.

Про тимчасове звільнення мешканки квартири №19 по вул. Артемівська №10 від сплати за послуги з утримання будинку та прибудинкової території.

Про внесення змін до рішення виконкому Попаснянської міської ради від 24.06.2014р. №82 «Про створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відносної вартості».

Про  створення комісії з обстеження багатоквартирного житлового фонду комунальної  власності територіальної громади м. Попасна.

Про затвердження протоколу №1 засідання громадської комісії з житлових питань при виконкомі міської ради від 15 січня 2015 року.   

Про  встановлення  тарифу  на  послуги   з теплопостачання,  які  надає   ФОП Котова Ю.О. для опалення ДЗ «Вузлова лікарня станції Попасна  ДП «Донецька залізниця» (із додатком).


Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник