Сьогодні, 5 вересня, у Районному будинку культури в рамках святкування Дня міста відбулась урочиста церемонія нагородження переможців міського конкурсу «Гордість Попасної – 2019». Символічні плакетки та статуетки 26-ти переможцям у 17-ти номінаціях вручив міський голова Юрій Онищенко.

Так переможцями загальноміського конкурсу «Гордість Попасної – 2019» стали: в номінації

«Відкриття року»
- Наумова Софія – чемпіонка та рекордсменка України з важкої атлетики.

«Підприємство року»
- ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод».
- ВП «Попаснянський департамент КП «Попаснянський районний водоканал».

«Господарник року»
- Уманцев Олександр Володимирович – фізична особа –підприємець.

«Громадський діяч року»
- Матковська Сніжана Василівна – голова Громадської організації «Я вірю в своє місто».

«Кращий працівник залізничної галузі»
- Гапочка Сергій Михайлович – токар 6-го розряду ремонтно-механічної служби ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод».
- Радіонов Павло Андрійович – водій структурного підрозділу «Попаснянська дистанція електропостачання» регіональної філії «Донецька залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця».
- Совенка Андрія Володимировича – заступника начальника структурного підрозділу «Попаснянське вагонне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця».

«Кращий вчитель року»
- Пузенко Лілія Степанівна – вчитель початкових класів ОНЗ «Попаснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Попаснянської районної ради Луганської області».

«Захисник року»
- Симирня Геннадій Павлович – начальник караулу ДПРЧ-30.
- Ландик Павло Юрійович – заступник начальника відділення поліції № 1 Попаснянського ВП ГУНП в Луганській області.
- Швець Максим Вікторович – командир дивізіону ЗСУ.

«Керівник року»
- Ковальчук Олександр Володимирович – головний лікар КУ «Попаснянська центральна районна лікарня».

«Кращий представник медичної сфери»
- Худняк Світлана Володимирівна – лікар-терапевт дільничної амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 1 м. Попасна КНП «Попаснянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

«Меценат року»
- Ізмалкова Ольга Євгенівна – фізична особа-підприємець.

«Митець року»
- Нестеренко Ірина Іванівна – художній керівник естрадного театру пісні та танців «Конфетті».

«Кращий підприємець року»
- Шопіна Інна Сергіївна – фізична особа-підприємець.

«Кращий працівник сфери послуг року»
- Покатило Наталія Сергіївна – інспектор з кадрів ВП «Попаснянський департамент» КП «Попаснянський районний водоканал».

«Професіонал року»
- Журавльов Сергій Борисович – інженер-конструктор І категорії ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод».
- Онищенко Юрій Іванович – Попаснянський міський голова.
- Бондарева Юлія Миколаївна – начальник відділу збуту ВП «Попаснянський департамент» КП «Попаснянський районний водоканал».

«Родина року»
- Лесняк Олена Миколаївна та Станіслав Пантелійович – прийомні батьки.

«Кращий спортсмен року»
- Лєоненко Крістіна – бронзова призерка Чемпіонату світу з класичного пауерліфтингу.
- Кадацька Ганна – чемпіонка світу з класичного жиму лежачі.

«Кращий наставник року»
- Ігрунов Олександр Олександрович – шліфувальник цеху ходових частин ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод».
- Івженко Андрій Вікторович – тренер ПМСЗ «Відродження».

Вручаючи нагороди Юрій Іванович висловлював щирі слова вдячності та поваги кожному переможцю конкурсу.
«Я гордий тим, що наше місто багате на таких активних, талановитих, креативних та працьовитих людей» - сказав міський голова.

Вручення нагород переможцям конкурсу супроводжувалось яскравими концертними номерами у виконанні кращих солістів та колективів художньої самодіяльності Районного будинку культури і Будинку дитячої та юнацької творчості.

Церемонія нагородження переможців загальноміського конкурсу «Гордість Попасної – 2019» завершилася спільною фотографією.