У лютому 2014 року силами Попаснянського КП «СКП» було виконано наступні роботи:

1. Проведено ремонт зовнішнього освітлення:

-  виконані роботи з заміни ламп в кількості 34 шт. по вул. Склозаводська-вул.Водоп’янова (перехрестя), вул. Леніна-  вул. Первомайська (перехрестя), вул. Куйбишева, 68, вул. Первомайська (біля вагонного депо), вул. Леніна, пров. Стандартний-вул.60 років утворення СРСР (перехрестя), вул. Водоп’янова, вул. Таганська, 5, вул. Склозаводська, 11а, 15, вул. Миронівська - вул. Артемівська (перехрестя), вул. Миронівська, вул. Первомайська, 3, 5, 7.

-  встановлено сім світильників по вул. Первомайська (р-н аптеки «Ліки», маг. «Луга-Нова»), вул. Склозаводська, вул. Водоп’янова, вул. Миронівська;

- проведені роботи з демонтажу світильників по вул. Миронівська;

- замінено 67м електропроводу по вул. Миронівська, вул. Первомайська;

- встановлено кронштейн під світильник по вул. Первомайська;

- проведено роботи з підключення лінії електромереж по вул. Миронівська, вул. Артемівська.

2. Проведені роботи з видалення та санітарної обрізки дерев по вул. Базарна, 2, вул. Донецька, 3, вул. Куйбишева, 14, вул. Первомайська, 152, 169.

3. Проведені роботи з вивезення гілок та несанкціонованого сміття по вул. Первомайська, 152, 167, 169, вул. Куйбишева, 14, вул. Красних партизан;

4. Виконані роботи з переустановлення двох дорожніх знаків по вул. Первомайська, вул. Миронівська.

5. Проведені роботи з вивезення шлаку з будинку-інтернату по вул. Донецька, 1, вул. Миронівська, 10, двір ПКП «СКП» (3 лафети).

6. Робітниками підприємства проведена робота з посипки доріг, вулиць, тротуарів, перехресть, автобусних зупинок (КДМ – 2 рази, трактором – 3 рази).

7. Використано 7т 200 кг піску та 1т 200 кг солі, а також 1т 500 кг шлаку на посипку вул. Первомайськ, вул. Кошового, вул. Леніна, вул. Менжинського, вул. Нагорна, вул. Кузнечна, вул. Артемівська, вул. Склозаводська, вул. Красних партизан, вул. Чехова, вул. Миронівська, пров. Службовий, пров. Стандартний, пров. Клубний.

8. Проведено ремонт на свердловині с.Калиново-Попасна (встановлено хомут).

9. Надана допомога мешканцям міста по вул. Нижньопогранична та вул. Шевченка в забезпеченні дровами.

У лютому 2014 року силами ПП «Центроград-Попасна» було виконано наступні роботи:

1. Проведено роботи з відсипки та прибирання автобусних зупинок, тротуарів та прибудинкових територій житлового фонду мікрорайону «Центральна частина міста».

2. Виконано роботи з перевірки димовентканалів в кв.32, 35 по вул. Піонерська, 22.

3. Проведено роботи з відігрівання водопровідних та каналізаційних мереж по вул. Базарна, 2, вул. Піонерська, 22, вул. Первомайська, 48, 171, вул. Склозаводська, 31.

4. Робітниками підприємства проведено ремонт електромереж по вул. Базарна, 2 (з 1 по 6 під’їзд), вул. Піонерська, 22 (2-ий під’їзд), вул. Первомайська, 3 (4-ий під’їзд), вул. Первомайська, 169 (1-ий та 2-ий під’їзди), вул. Первомайська, 167 (1-ий та 2-ий під’їзди), вул. Первомайська, 48 (2-ий, 4-ий, 5-ий під’їзди), пров. Службовий, 3 (2-ий під’їзд).

5. Виконувались роботи з прочистки водопровідних та каналізаційних мереж по вул. Базарна, 2, вул. Піонерська, 22, вул. Первомайська, 48, 120, 144, 167, 1369, 177 пров. Службовий, 1, 3, вул. Крилова, 7, вул. Гагаріна, 2а, 2б, вул. Ціолковського, 21, 23, вул. вокзальна, 990.

6. Проведено вивезення несанкціонованого сміттєзвалища по вул. Ціолковського, вул. Серго, вул. Красних партизан, вул. Ціолковського, пров. Клубний.

7. Проведено ремонт та прочищення стояків по вул. Базарна, 2, вул. Піонерська, 22 (кв.29, 30), вул. Первомайська, 48, 177, вул. Крилова, 7, пров. Службовий, 3 (29), вул. Піонерська.

8. Проведено ремонт та прочищення зливових труб по вул. Базарна, 2, пров. Службовий, 1.

9. Проведено прочищення лежаків по пров. Службовий, 3, вул. Базарна, 2, вул. Піонерська, 22, вул. Ціолковського, 23.

10. Вивезення ТПВ по мікрорайону «Центральна частина міста» проводилось згідно графіку.