Попаснянська міська рада

 1. Про результати перевірки додержання законодавства з питань ведення обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов, що здійснюють підприємства міста.

2. Про встановлення тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території для будинку №29 по вул. Ціолковського, які надає ПП «Центроград-Попасна».

 3. Про   схвалення проекту Плану соціально-економічного  розвитку м. Попасна на 2016 рік.

4. Про схвалення проекту Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів і забезпечення екологічної безпеки на період 2016 – 2017 років в м. Попасна.

5. Про схвалення проекту Програми запобігання і реагування на надзвичайні події та ситуації техногенного і природного характеру в місті Попасна на 2016-2017 роки.

 6. Про схвалення проекту міської Програми розвитку  житлово-комунального господарства та благоустрою м. Попасна на 2016 рік.

7. Про  схвалення проекту Програми приватизації майна комунальної власності територіальної громади міста на 2016 рік.

8. Про  схвалення проекту Програми  з питань соціального захисту  та соціального забезпечення населення  на 2016 рік.

9. Про затвердження Програми  висвітлення діяльності Попаснянської міської ради та її виконкому в  засобах масової інформації на 2016 рік.

10.  Про закріплення пам’ятного знаку.

11.  Про внесення змін до рішення виконкому Попаснянської міської ради від 17.10.2012  № 152 «Про утворення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території м.Попасна та затвердження  Порядку виявлення і обліку безхазяйних відходів на території м.Попасна».

12.  Про внесення змін до рішення виконкому Попаснянської міської ради від 24.06.2014 № 82 «Про створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості» (зі змінами).

13.  Про створення комісії по обстеженню  технічного стану будинків, будівель і споруд у м. Попасна (у новій редакції).

14.  Про затвердження протоколу № 1 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від  14 січня  2016 року.

15. Про схвалення проекту Програми соціально - економічного  розвитку  –  інші витрати в м. Попасна на 2016-2020 роки

Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • До уваги членів виконкому!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник