Попаснянська міська рада

1. Про розгляд протесту прокурора на рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради від 11.07.2011 року №118 "Про заборону роздрібної торгівлі в нічний час алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) на території м.Попасна".

2. Про підведення підсумків міського конкурсу "Гордість Попасної".

3. Про виділення в окрему адресу нерухомого майна за адресою: м.Попасна, вул.Мічуріна,1а та оформлення права власності на нього за гр.Пелецькою Г.М.

4. Про виділення в окрему адресу нерухомого майна за адресою: м.Попасна,вул.Первомайська,34 та оформлення права комунальної власності на нього за територіальною громадою міста Попасна.

5. Про оформлення права приватної власності на індивідуальний житловий будинок за адресою: м.Попасна,вул.Донецька,185.

6. Про присвоєння поштової адреси об`єкту нерухомості - учбова майстерня ліцею за адресою: м.Попасна, провул. Деповський,2.

7. Про згоду п/п Ісрафілову С.Н. на виготовлення  проектно-кошторисної документації  підвідного газопроводу  до групи торгових об`єктів (ринок) за адресою: м.Попасна, вул.Леніна,155в.

8. Про погодження переліку послуг з утримання будинку №151 по вул.Леніна (ОСББ "Злагода151") та прибудинкової території.

9. Про зняття обмеження щодо продажу та споживання  пива,алкогольних,слабоалкогольних напоїв на святі "День міста".

10. Про звільнення мешканців будинку №5 по вул.Донецька від сплати послуг з утримання будинку та прибудинкової території.

11. Про зняття  статусу  службової з квартири  № 32 в будинку № 8 по вул. Миронівська у м. Попасна.

12. Про  присвоєння статусу службової квартирі № 7 в будинку №148 по вул. Леніна в м.Попасна та закріплення її за прокуратурою Попаснянського району.

13. Про об’єднання  особових рахунків  на житло.

14. Про затвердження протоколу № 8 засідання громадської комісії зжитлових питань при виконкомі міської ради від  17 серпня 2011 року.

15. Про режим роботи кафе з літнім майданчиком «Альянс» фізичної особи - підприємця Сердюк С.Л. у нічний час, розміщеного за адресою м. Попасна, вул. Первомайська,53

16. Про  оформлення  права комунальної власності на нерухоме майно КЗ «Дошкільний навчальний заклад  (ясла-садок) № 7 Попаснянської міської ради Луганської області», що знаходиться за адресою: м.Попасна, вул. Артемівська, 10а.

 

Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • До уваги членів виконкому!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник