Попаснянська міська рада

 1. Про режим роботи кафе з літнім майданчиком «Глобус» фізичної особи-підприємця  Мазки А.В. у нічний час, розміщеного за адресою: м. Попасна, вул. Леніна.
 2.  Про згоду ПП «НЕТ ЛАЙН» на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво «Телекомунікаційної мережі «NenLine» на території м. Попасна. 
 3. Про погодження норм водопостачання у м. Попасна.
 4. Про звіт щодо фінансово-господарської діяльності та організації роботи МСЗ «Відродження».
 5. Про розгляд міської Програми сприяння встановленню індивідуального опалення «Тепло в кожний дім» в м. Попасна на 2011 - 2015 р.р.
 6. Про внесення доповнень до Положення про міський конкурс «Гордість Попасної», затвердженого рішенням виконкому міської ради від 14.03.2011р. № 26 «Про проведення міського конкурсу «Гордість Попасної».
 7. Про організацію, підготовку та проведення загальноміського свята Дня міста.
 8. Про заборону роздрібної торгівлі в нічний час алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) на території м.Попасна.
 9. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомості за адресою: м.Попасна, вул.Герцена.
 10. Про списання домоволодіння №88 по вул.Леніна у м.Попасна, яке належало на праві приватної власності гр.Ісрафілову Н.Ф.Огли.
 11. Про списання нежитлової будівлі №42а по вул..Первомайська у м. Попасна, яка належала на праві державної власності  ДП «Донецька залізниця» балансоутримувач вагонне депо Попасна. 
 12. Про затвердження протоколу № 7 засідання громадської комісії з житлових питань  при міськвиконкомі від  05 липня 2011 року. 
 13. Про присвоєння поштової адреси та оформлення права комунальної власності на нежитлове вбудоване приміщення-бібліотеку, загальною площею 714,7 кв.м,що знаходиться за адресою:м.Попасна,вул.Первомайська,5а.


Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • До уваги членів виконкому!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник