Попаснянська міська рада

 Порядок денний

1. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права  оренди  шляхом аукціону  для розміщення  та експлуатації будівель та споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій   та  затвердження стартової (початкової) ціни, з якої  розпочинається продаж  права оренди лоту на аукціоні,  кроку аукціону,реєстраційного та  гарантійного внесків при продажі права оренди земельної ділянки, розташованої за адресою : м. Попасна, вул.  Щербакова  біля будівлі 1 .

2. Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік та уточнення його показників.(додаток1), (додаток2).

3.Про затвердження Схеми санітарного очищення міста Попасна.

4.Про внесення змін  та доповнень до Плану соціально-економічного розвитку м.Попасна на 2012 рік (із змінами).

5.Про інформацію  про стан законності, боротьби із злочинністю  та охорони громадського порядку  та результати діяльності на території міста Попасна (додаток).

6.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу шляхом проведення аукціону для розміщення об`єкту автотехнічних послуг та затвердження стартової(початкової) ціни, з якої розпочинається продаж лоту на аукціоні, кроку аукціону, реєстраційного та гарантиійного внесків при продажі земельної ділянки, розташованої за адресою:м. Попасна, вул.  Первомайська біля будівлі 134.

7.Про надання дозволу  на розробку технічної документації та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки у м. Попасна.

8. Про розірвання договору розташування тимчасових споруд за адресою: м.Попасна, вул. Первомайська, біля буд. №171.

9.Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення частини земельної ділянки, яка перебуває у приватній власності Ч....

10.Про внесення доповнень до рішення міської ради від 12.01.2011 р. №5/15 «Про затвердження Програми виконкому Попаснянської міської  ради з питань соціального захисту та соціального забезпечення населення на 2011-2014 р.р.»(із змінами)

11. Про затвердження  проектів землеустрою щодо   відведення   земельних   ділянок  у м. Попасна та їх передачу.

12.Про внесення змін до  рішення  Попаснянської міської ради шостого скликання від 27.02.2012 р.№ 23/23  „Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою   щодо  відведення  земельних ділянок у м. Попасна .”

13. Про надання згоди  на передачу  на баланс  та  в оперативне управління  основних засобів  та вбудованих приміщень, які  знаходяться на балансі ПКП "Місто" та ПЖКО, комунальному підприємству "СКП".

14. Про передачу на баланс  Попаснянського міського спортивного  закладу «Відродження» «Системи газопостачання спорткомплексу» «Відродження» по вул.Первомайська,60 Попаснянської міської ради.Топочної», яка  знаходиться на балансі виконавчого комітету Попаснянської міської ради.

15.Про внесення змін до деяких договорів оренди землі, які укладені з відкритим акціонерним товариством «Укртелеком».

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, що посвідчують право оренди ТОВ «Нафтопромторг».

17.Про затвердження переліку об"єктів  місцевої програми  приватизації на 2012 рік.

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник