Попаснянська міська рада

 

1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за I півріччя 2011 р.

 2. Про уточнення показників та внесення змін до  міського бюджету на 2011 рік. 

3. Про внесення доповнень до Регламенту Попаснянської міської ради, затвердженого рішенням другої сесії міської ради шостого скликання від 17.11.2010 р. №2/1 ( зі змінами).

4. Про внесення змін  та доповнень до Плану соціально-економічного розвитку м.Попасна на 2011 рік.    

5. Про  доповнення переліку об`єктів місцевої програми  приватизації на 2011 р.   

6. Про зняття з балансу Попаснянського комунального підприємства «Місто» будинку, що знаходиться за адресою: м.Попасна,вул.60 років утворення СРСР,71.

7. Про затвердження  проектів відведення із землеустрою щодо складання документів,що    посвідчують   право на земельні   ділянки у м. Попасна.

8. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки у м. Попасна.

9. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

10. Про надання дозволу  на розробку технічної документації та проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки у м. Попасна.

11. Про розташування тимчасових споруд у м.Попасна.

12. Про внесення змін до рішення 12 сесії Попаснянської міської ради 6 скликання від 24.05.2011 р. №12/16 "Про розробку технічної документації та проекту відведення із землеустрою щодо складання документів,що посвідчують право на земельні ділянки у м.Попасна.

13. Про внесення  змін до рішення  8 сесії  Попаснянської  міської ради 6 скликання  від 14.03.2011р. № 8/14 "Про  розробку технічної документації та проекту  відведення  із землеустрою щодо складання  документів, що  посвідчують право на земельні ділянки у м. Попасна.

14. Про припинення дій договорів оренди та суборенди земельної ділянки по вул.Чехова,3к у м.Попасна.

15. Про затвердження "Робочого проекту землеустрою щодо рекультивації порушених земель, розташованих в межах м.Попасна(вул.Залізнична)".

16. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 02.12.2010 р. №3/18 "Про  план підготовки регуляторних актів Попаснянської міської ради на 2011 рік"(із змінами).

17. Про припинення права постійного користування земельними ділянками у м.Попасна.

18. Різне.

       

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник