Попаснянська міська рада

На виконання діючого законодавства, власники, користувачі, в тому числі орендарі житлових будинків, земельних ділянок повинні укладати договори з юридичними особами, які в установленому порядку визначені виконавцями послуг на вивезення твердих побутових відходів, та здійснюють оплату цих послуг. Тобто, договір на вивезення твердих побутових відходів повинен бути укладений між власником (або орендарем) будинку з підприємством – виконавцем цих послуг.

У місті Попасна на конкурсній основі визначені виконавцями послуг по вивезенню твердих побутових відходів приватне підприємство «Центроград-Попасна» (центральна частина міста та мікрорайон колишнього склозаводу) та приватне підприємство «Елітжитлком» (мікрорайон ВРЗ та «Черемушки»).

15 травня відбулась перевірка щодо наявності договорів на вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) по вул. Оборонна.

Під час перевірки були присутні представники приватного підприємства «Центроград-Попасна», міської ради та правоохоронних органів.

В ході перевірки з’ясувалось, що не всі власники будинків мають відповідні договори, але після бесіди з працівниками виконкому міської ради та представниками поліції, усвідомлюючи відповідальність за це адміністративне правопорушення, уклали договори на вивезення ТПВ  власники та орендарі 17-ти домоволодінь приватного сектору. Додатково проінформовано 20 осіб приписами-попередженнями щодо необхідності укладання таких договорів.

Спільна робота з приватними підприємцями (виконавцями послуг), міською радою та правоохоронними органами і надалі буде проводитись на протязі найближчого часу. Тому, до Вашої уваги вкотре надаються роз’яснення щодо поводження з побутовими відходами.

Поводження з твердими побутовими відходами як для юридичних так і для фізичних (населення) осіб здійснюється у відповідності до Закону України «Про відходи» та інших державних норм, стандартів і правил.

В результаті життєдіяльності людини та здійснення ними господарчих справ обов’язково утворюються тверді побутові відходи, які потребують відповідного до законодавства поводження з ними. На території Попаснянського району тверді побутові відходи збираються, вивозяться та захоронюються на спеціальному полігоні ТПВ.

Не можна тверді побутові відходи спалювати, прикопувати у землю, вивозити у лісосмуги і таке інше, що роблять власники приватних домоволодінь, посилаючись на те, що в них немає відходів для вивезення. Подібні дії є порушенням законодавства у сфері екології та у сфері поводження з відходами.

На виконання діючого законодавства України та Правил благоустрою м. Попасна, власники, користувачі, в тому числі орендарі житлових будинків, земельних ділянок укладають договори з юридичними особами, які в установленому порядку визначені виконавцями послуг на вивезення твердих побутових відходів, та здійснюють оплату цих послуг. Тобто, договір на вивезення твердих побутових відходів повинен бути укладений між власником (або орендарем) будинку з підприємством – виконавцем цих послуг.

У місті Попасна на конкурсній основі визначені виконавцями послуг по вивезенню твердих побутових відходів приватне підприємство «Центроград-Попасна» (директор Ханіна Л.П., робочий телефон 2-05-37) та приватне підприємство «Елітжитлком» (директор Крайня Ю.С., робочий телефон 3-16-35).   

Акцентуємо Вашу увагу, що у разі відсутності договору на вивезення твердих побутових відходів, громадяни будуть притягнуті до адміністративної відповідальності по ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» з накладанням штрафу в сумі від 340 грн.

З метою непорозумінь у подальшому, звертаємось до всіх власників приватних будинків, користувачів, в тому числі орендарів житлових будинків, земельних ділянок, які не мають укладеного договору на вивезення ТБО, з проханням в найкоротший термін укласти відповідні договори з обслуговуючими підприємствами.

 

 

Відділ житлово-комунального господарства,

архітектури, містобудування та землеустрою

виконавчого комітету Попаснянської міської ради.

Важливо!
 • Вітаємо з Днем народження!
 • До уваги членів виконавчого комітету!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник