До уваги водокористувачів води питної з колодязів загального користування!

Виконавчий комітет міської ради доводить до відома мешканців, голів вуличних і квартальних комітетів наступну інформацію.

Попаснянське районне лабораторне відділення Лисичанської міськрайонної філії ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» згідно плану моніторингових досліджень провело лабораторні дослідження води питної у колодязях загального користування м. Попасна на санітарно-хімічні та мікробіологічні показники.

За результатами лабораторних досліджень: на мікробіологічні показники вода з колодязів по вулицям:

- Бахмутська № 275,

- Заводська № 59,

не відповідає вимогам ДСанПіНу № 2.2.4.-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по загальним коліформам.

За результатами лабораторних досліджень: на санітарно-хімічні показники вода з колодязів по вулицям:

- Бахмутська № 275,

- Київська № 47, № 84,

не відповідає санітарним нормативам ДСанПіНу № 2.2.4.-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по загальній жорсткості.

Інформуємо Вас про необхідність обов’язкового кип’ятіння води для питних потреб з колодязів по вулицям Бахмутська № 275, Заводська № 59, Київська № 47, № 84.

Відділ житлово-комунального господарства,

архітектури, містобудування та землеустрою

виконавчого комітету Попаснянської міської ради

• До уваги членів виконавчого комітету