9 травня ми святкували 71 річницю Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Районний краєзнавчий музей прийняв активну участь у заходах, присвячених цьому святу. З метою удосконалення знань учнів, спрямованих на більш глибоке та усвідомлене поняття ними взаємодії між історичними та культурними подіями та військово-патріотичним вихованням молоді, проводились тематичні екскурсії для школярів міста та Попаснянського району. Музей відвідали такі навчальні заклади: Попаснянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1; Попаснянські гімназії № 20 та 25; Попаснянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21; Попаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів №27; Попаснянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24; Комишуваська ЗОШ І-ІІ ступенів; Троїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів; Мирнодолинська ЗОШ І – ІІ ступенів; Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ступенів; Врубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів; Вовчоярівська ЗОШ. Окрім цього в музеї були створені фотовиставки «Герої Радянського Союзу» та «Учасники Параду Перемоги». Були організовані та проведені часи пам’яті «Це горде слово - Перемога».

9 травня в музеї був проведений День відчинених дверей з безкоштовними екскурсіями. Музей відвідало близько 200 попаснян, багато з них залишили свої відгуки у Книзі відгуків. Вдячні слова залишили також племінниці ветерана Печеневської О.К., яка у роки ВОв дійшла до самого Берліну разом зі своїм чоловіком. Після завершення урочистих заходів на Площі Героїв, музей відвідали перший заступник голови Попаснянської райдержадміністрації Микола Ханатов та лауреат Міжнародних премій року, Альберт Салтиков, та також залишив слова подяки у Книзі відгуків.

Музей продовжує свою роботу і запрошуємо усіх, хто не байдужий до історії свого краю, відвідати наш заклад.