1.  Про уточнення показників міського бюджету на  2012 р. (додаток)
  2.  Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців  2012 рік.
  3.  Про виконання Плану соціально-економічного розвитку м.Попасна за 9 місяців 2012 рік .
  4.  Про внесення змін до рішення міської ради шостого скликання від 14.07.2011 р. №13/10 «Про затвердження Правил благоустрою території міста Попасна».
  5. Про затвердження Схеми санітарного очищення міста Попасна
  6. Про клопотання перед Луганською обласною радою про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області в комунальну власність територіальної громади м.Попасна
  7. Про внесення змін до Статуту Попаснянського комунального підприємства «СКП».
  8. Про визначення ритуальної служби на території Попаснянської міської ради
  9. Про безоплатну  передачу  з комунальної  власності  у власність  ПАТ  по газопостачанню і газифікації "Луганськгаз" газоподільних пунктів в м. Попасна.
  10. Про доповнення  переліку  з продажу земельних  ділянок  або  продажу  права  оренди  на них шляхом  аукціону  у 2012 році в м. Попасна.
  11.  Про    надання    дозволу  на   розробку   проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення частини  земельної   ділянки,   яка   перебуває  у приватній власності гр. Л....
  12. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою   щодо  відведення  земельних ділянок у м. Попасна
  13. Про  надання  дозволу   на   розробку  технічної документації   із  землеустрою  щодо складання документів, що посвідчують право  на земельні ділянки у м. Попасна
  14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення частини земельної ділянки, яка знаходиться у приватній власності Ф...., за адресою: м. Попасна вул. Леніна, 102, та зміну її цільового призначення
  15. Про затвердження  проектів землеустрою щодо   відведення   земельних   ділянок  у м. Попасна та їх передачу
  16. Про   затвердження  технічної   документації із землеустрою щодо складання  документів, що посвідчують право на земельні ділянки у м. Попасна
  17. Про затвердження доповнення  до переліку  земельних ділянок  несільскогогосподрського призначення, на яких знаходяться  об"єкти  нерухомого  майна  для продажу  у приватну  власність  в 2012році.
  18. Про надання  дозволу  на проведення  експертної грошової  оцінки  земельної  ділянки  у м. Попасна.