23 жовтня в залі засідань Попаснянської міської ради відбулася щоквартальна зустріч з головами квартальних та вуличних комітетів під головуванням заступника міського голови Гапотченко І.В.

На порядку денному розглядалися 8 питань.

Зі звітом про діяльність Попаснянського відділу поліції виступив начальник Попаснянського відділу поліції Золотарьов В.Ф., який проінформував присутніх про роботу поліції за 10 місяців 2018 року та звернув особливу увагу на питання шахрайства. Представив дільничних офіцерів міста Попасна начальник відділу превенції Попаснянського відділу поліції Бутко Р.В. та проінформував, з яких питань звертатися до дільничних офіцерів.

Про процедуру призначення субсидій у 2018 році та нововведень доповіла спеціаліст УСЗН у Попаснянському районі Агібалова В.М.

З інформацією про складання договорів на вивіз ТБВ у приватному секторі та перевірку димовентканалів виступила начальник відділу ЖКГ виконкому міської ради Бондарева М.О.

З інформацією про роботу Представництва HelpAge International в Україні виступила Хащенко І.Л., а про роботу благодійної організації «Проліска» - Гриценко Л.М.

Про зміни в законодавстві України, які вступили в силу за останній час розповів начальник юридичного відділу виконкому міської ради Коваленко В.П.

В кінці зустрічі заступник міського голови Гапотченко І.В. проінформувала  голів квартальних та вуличних комітетів про виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та презентувала проект реконструкції скверу «Ювілейний» в рамках проектної заявки від активних громадян міста при підтримці громадської організації «КОМРОЗ».