Сьогодні 18 червня 2020 року відбулось засідання виконавчого комітету Попаснянської міської ради.

Члени виконкому затвердили План роботи виконавчого комітету Попаснянської міської ради на ІІ півріччя 2020 року, Положення про систему енергетичного менеджменту в м. Попасна та заходи щодо запровадження системи енергетичного менеджменту на території міста Попасна. Метою затвердження Положення про систему енергетичного менеджменту є впровадження постійно діючої автоматизованої системи динамічного моніторингу і отримання інформації щодо фактичного енергоспоживання та оптимальної температури повітря у приміщеннях бюджетних установ, які є комунальною власністю громади, у режимі щоденного моніторингу за показниками лічильників обліку енергетичних ресурсів та температурних приладів.

Також затверджено протокол № 5 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 11 червня 2020 року та присвоєні поштові адреси захисним спорудам комунальної власності в місті Попасна.

Члени виконкому заслухали інформацію начальника відділу ЖКГ, архітектури, містобудування та землеустрою про стан укладання договорів на вивезення відходів у приватному секторі. За словами Марини Бондаревої на сьогодні рівень складання договорів становить 31, 7%, що на 12% більше у порівнянні з 2019 роком. Члени виконкому зауважили на необхідності провести роботу з підприємствами надавачами послуги з вивезення побутових відходів щодо укладання договорів на вивезення відходів, а також проводити роботу з боржниками.