15 червня в залі засідань Попаснянської міської ради відбулась 96 позачергова сесія, порядок денний якої складався з 11 питань. Депутатами були внесені зміни до міського бюджету на 2018 рік, а саме до переліку об'єктів, видатки на які у поточному році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку. Також було вирішено виділити кошти з міського бюджету за рахунок залишку на початок року по спеціальному фонду в сумі 746,685 тис грн. та спрямувати їх на утримання та розвиток автомобільних доріг. На теперішній час вже розпочався капітальний ремонт дорожнього покриття провулку Стандартний, а також  по вулицях Спортивна та   Герцена. Враховуючи попереднє рішення, також були внесені  зміни та доповнення до Плану соціально-економічного розвитку міста Попасна на 2018 рік.

Одноголосно було прийнято рішення «Про використання коштів, передбачених в міському бюджеті для забезпечення житлом пільгових категорій населення». Депутати міськради на підставі Програми розвитку фізкультури і спорту в місті Попасна на 2018 рік, стосовно придбання житла для призера паралімпійських ігор Олійник Н., вирішили придбати двокімнатну квартиру у будинку №152 по вул. Миру загальною площею 44,5 кв.м. за 133,201 тис. грн. для забезпечення Наталії Петрівни житлом з подальшою передачею у власність.

Далі депутати затвердили Програму розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства в місті Попасна на 2018-2020 роки. За цією програмою планується проведення в місті конкурсу проектів місцевого розвитку «Попасна починається з тебе». До участі у конкурсі будуть прийматися проекти місцевих жителів, спрямовані на розвиток міста, за умови  співфінансування  учасниками в розмірі 10 % кошторису проекту чи програми. За результатами конкурсу найкращі проекти будуть профінансовані за кошти міського бюджету.   На фінансування Програми у 2018 році планується виділити 150 тис грн., у 2019-2020 роках - по 200 тис грн. на рік.

Розгляд питання щодо затвердження   Положення про зміст, опис та порядок використання логотипу міста Попасна депутати вирішили перенести на чергове пленарне засідання ради.

Депутатами були розглянуті питання стосовно списання з балансу ПП «Елітжитлком» багатоквартирних будинків по вулицях Спортивна та      Зашкільна.

Також рішенням сесії затверджено Положення про порядок присвоєння та зміни адрес об'єктам нерухомого майна в місті Попасна.