Попаснянська міська військова адміністрація

Поштова адреса для листування: 61003, м.Харків, майдан Конституції, 1, під'їзд 4

12 лютого 2021 року о 14-00 відбулась онлайн-зустріч Робочої групи з питань громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, гендерної рівності м. Попасна Луганської області.

В онлайн - зустрічі взяли участь члени Робочої групи, а також Аліна Лебедєва - спеціалістка з мобілізації громад Проекту ПРООН «Відновлення врядування та миру в охоплених конфліктом громадах України», Олена Панасенко- спеціалістка з грантової діяльності, Анна Стороженко – спеціалістка із напрямку щодо роботи з поліцією, Іван Гончарук – спеціаліст з доступу до правосуддя та безоплатно правової допомоги, Ольга Лішик – спеціалістка проєкту ООН Жінки в Донецькій та Луганській областях, Андрій Карпенко та Галина Борщівська - представники проєкту AGORA.

На порядку денному було розглянуто 4 питання:

1.Звіт Попаснянського районного відділу поліції за січень 2021 року.

2.Презентація Профілю Попаснянської міської територіальної громади (результат комплексного опитування по більш ніж 200 напрямкам) представниками проєкту AGORA.

3.Формування переліку першочергових потреб для створення безпечного життя у місті.

4.Про ідеї проєктів за напрямками «Безпека та соціальна згуртованість» для участі у конкурсах на отримання грантової допомоги.

5.Різне.

На початку зустрічі виступив Віталій Катрушко – заступник начальника Попаснянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області, він розповів присутнім про загрозу бойових дій, блок-пости (пости поліції), персонал поліції, повідомлення громадян, безпеку дітей, домашнє (сімейне) насильство та про нагальні потреби поліції. Присутні заслухали звіт та обговорили ще інші питання, які турбують мешканців громади.
Потім перед присутніми виступили Андрій Карпенко та Галина Борщівська - представники проєкту AGORA.

AGORA представляє собою спільну програму міжнародних гуманітарних організацій IMPACT та ACTED. Метою даної організації є допомога громадам, які розташовані у Донецькій та Луганській областях в умовах діючого конфлікту. Допомога базується на потребах громад для чого зроблено комплексне дослідження у тому числі і у Попаснянській громаді.

Представники проєкту AGORA презентували Профіль Попаснянської громади (результат комплексного опитування по більш ніж 200 напрямкам).

Профіль був винесено на обговорення членами Робочої групи та активістами.

Сторони домовились порівняти зміст Профілю громади із Стратегічним планом розвитку Попаснянської об’єднаної територіальної громади і за підсумком порівняння виділити 3-5 пріоритетних напрямків розвитку, які стануть частиною програми AGORA у Попаснянській територіальній громаді.

Наступним був виступ Ірини Гапотченко - заступниці міського голови, яка порушила питання першочергових потреб для створення безпечного життя у місті та запропонувала присутнім у термін 7 діб надати питання, які на їх думку, потрібно вирішувати в першу чергу.

Потім присутні обговорили ідеї проектів за напрямками «Безпека та соціальна згуртованість» для участі у конкурсах на отримання грантової допомоги.
Далі перед присутніми виступили Анна Стороженко – спеціалістка із напрямку щодо роботи з поліцією та Олена Панасенко – спеціалістка з грантової діяльності, які розповіли про проєкти, які були реалізовані в минулому році та проєкти, які можна буде реалізувати в цьому році.

Наступним виступив Іван Гончарук – спеціаліст з доступу до правосуддя та безоплатної правової допомоги, який розповів, що цей напрямок буде представлений у грантовому оголошенні. Основні піднапрямки цієї програми це поширення інформації про те, чим вони займаються, яким чином можна отримати ті чи інші сервіси та підвищить обізнаність про ці установи.

Останньої виступила Ольга Лішик – спеціалістка проєкту ООН Жінки в Донецькій та Луганській областях, яка зосередила увагу присутніх на тому, що ООН Жінки й надалі будуть працювати з Попаснянською громадою щодо підвищення обізнаності представників органів місцевої влади, щодо обізнаності жінок та чоловіків з питань гендерної рівності, гендерного бюджетування. Ольга подякувала за плідну співпрацю над розробкою Стратегії та розповіла, що зараз йде робота над оновленим складом Координаційної ради та оновленим місцевим Планом дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН “Жінки, мир, безпека 1325.

Важливо!
  • Надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, Державної прикордонної служби України
  • Просимо надавати інформацію про цивільних громадян Попаснянської територіальної громади поранених/загиблих внаслідок ворожих обстрілів для передачі Міжнародному Комітету Червоного Хреста.
  • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
  • Як вберегтися від коронавірусу
  • Що робити при надзвичайній ситуації


  • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

    Реформа оплати праці

    Реформа оплати праці

    Оперативна інформація

    Оперативна інформація

    Єдина система місцевих петицій

    Електронні петиції