ЗМІНИ У ЗАКОНІ ДО ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ № 466

Попаснянська державна податкова інспекція Лисичанського управління Головного управління ДПС у Луганській області інформує, що законом № 466-IX внесено зміни до пп.38.7 п.38 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу відповідно до якого за земельні ділянки, (крім земель сільськогосподарського призначення), що розташовані на території населених пунктів на лінії зіткнення, та перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних осіб не нараховується та не сплачується плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) у період з 14 квітня 2014 року до 29 лютого 2020 року включно.

Платники плати за землю (крім фізичних осіб), згідно п.286.2 ст.286, пункти 524 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ, зобов’язані подати до відповідного контролюючого органу за місцем знаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік та самостійно обчислити суму плати за землю з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями з квітня по грудень 2020 року.

Попаснянська ДПІ Лисичанського управління

Головного управління ДПС