Попаснянська міська рада

 1. Про затвердження актів обстеження житла, зруйнованого (пошкодженого) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації, розташованих на території міста Попасна.
 2. Про План діяльності виконавчого комітету Попаснянської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік.
 3. Про роботу громадської комісії з житлових питань при виконкомі міської ради.
 4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 18.05.2020 №43 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Попаснянської міської ради». /додаток/
 5. Про встановлення двоставкового тарифу на теплову енергію, що виробляється з використанням природного газу ТОВ «ДЕМ І К» для категорії «бюджетні установи».
 6. Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії ФОП Котовою Ю.О., для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.
 7. Про списання домоволодіння  № 42 по вул. Заводська у м.Попасна, яке належить на праві приватної власності гр. Поповій Марфі Гаврилівні, Попову Віктору Васильовичу.
Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції