Попаснянська міська рада

Шановні представники органів влади та мешканці громади!

Запрошуємо вас взяти участь в опитуванні органів влади та мешканців громад щодо виконання Резолюції Ради Безпеки ООН № 1325 "Жінки, мир, безпека".

Конфлікт, що триває вже 6 років, по-різному впливає на життя чоловіків і жінок. Жінки та дівчата є особливо вразливою групою у збройних конфліктах внаслідок порушення верховенства права, погіршення соціальної структури, територіального переміщення та економічних наслідків конфлікту.

Шкода, завдана конфліктом, є значною і довготривалою, маючи більш негативний вплив на жінок, ніж чоловіків. Конфлікт посилює ґендерне насильство, зокрема проти жінок та дівчат через наявну дискримінацію та дисбаланс розподілу влади у суспільстві.

Як захід реагування на кризу зумовлену конфліктом, уряд України затвердив Національний план дій щодо виконання Резолюції Ради Безпеки ООН (РРБ ООН) 1325 «Жінки, мир, безпека» на 2016-2020 рр. (далі НПД 1325).

На початку 2020 року Міністерство соціальної політики розпочало процес підготовки другого Національного плану дій щодо імплементації РРБО ООН 1325 "Жінки, мир та безпека" до 2025 року.

Структура ООН Жінки партнерстві із Запорізьким благодійним фондом «Єдність за майбутнє» проводять консультації з жінками та чоловіками з місцевого рівня, щоб забезпечити їх внесок у розробку нового НПД на наступний період.

Просимо Вас взяти участь у Консультаціях, надавши відповіді на питання нижче.

1) Анкета для представників органов влади: https://forms.gle/KyKbYeQN7UCFSpodA

2) Анкета для мешканців громад: https://forms.gle/uvuR8YM4n4G5r1pf6

 

Відповіді в анкеті є конфеденційними.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції