Попаснянська міська військова адміністрація

Поштова адреса для листування: 61003, м.Харків, майдан Конституції, 1, під'їзд 4

2 грудня 2017 року на базі Попаснянської ДЮСШ, відбувся фінал турніру з міні-футболу на кубок Попаснянської міської федерації футболу.

Фінал турніру за рівнем напруження і боротьби не поступався навіть самим принциповим дербі на професійному рівні. У запеклій фінальній боротьбі перемогу здобула команда «Шахтар» м. Гірське, друге місце посіла команда «Вагонник» міста Попасна, бронзу турніру здобула команда «Білогорівка».

Трійку переможців було нагороджено грамотами, медалями, м’ячами. Крім того, команда переможців отримала кубок Попаснянської міської федерації футболу. Вітаємо!