Триває кампанія декларування доходів громадян. Станом на 01 квітня 2020 року платниками податків Лисичансько – Попаснянського регіону подано 188 декларацій про майновий стан та доходи за 2019 рік, у тому числі 91 з метою отримання податкової знижки. Згідно даних декларацій громадяни задекларували 9389,38 тис. грн одержаних доходів та до сплати до бюджету 903,06 тис. грн податку на доходи фізичних осіб і 97,51 тис. грн військового збору.

У зв’язку зі здійсненням заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), термін кампанії декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2019 року, продовжено до 1 липня 2020 року. Задекларовані податки потрібно сплатити до 01 жовтня 2020 року. Відповідний закон ухвалила Верховна Рада України.

Подати річну податкову декларацію про доходи, отримані у 2019 році, можна без візиту до державної податкової інспекції. Декларацію можна надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, або засобами електронного зв’язку з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Для зручності платників податків вся інформація щодо кампанії декларування знаходиться в банері «Деклараційна кампанія 2020» на субсайті «Територіальні органи ДПС у Луганській області» офіційного вебпорталу ДПС України.

Попаснянська ДПІ Лисичанського управління закликає громадян виконати свій конституційний обов’язок і подати податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані у 2019 році!

Попаснянська ДПІ Лисичанського управління

Головного управління ДПС у Луганській області