Попаснянська міська військова адміністрація

Згідно перспективного плану формування територіальних громад Луганської області, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 № 883-р (зі змінами від 18.12.2019 № 1322-р) буде сформована Попаснянська ОТГ, до складу якої повинні увійти територіальні громади населених пунктів Попаснянської міської ради, Врубівської та Комишуваської селищних, Троїцької сільської рад Попаснянського району.

Для формування Стратегії розвитку перспективної Попаснянської ОТГ при виконавчому комітеті Попаснянської міської ради була створена робоча група, що була організована шляхом залучення фахових спеціалістів та громадськості до процесу стратегічного управління. Це дозволить знайти прийнятні шляхи усунення проблем та налагодити діалог між громадськістю та владою. З метою відображення інтересів усіх громадян майбутньої ОТГ, до робочої групи з формування Стратегії були залучені активні та зацікавлені представники громад, представники органів місцевого самоврядування, великих, середніх, малих підприємств, приватні підприємці, громадські організації. Кількісний склад робочої групи склав 39 осіб.

Протягом квітня-травня поточного року проводяться засідання робочої групи, які проходять в режимі онлайн. На першому засіданні робочої групи питання, що увійдуть у Стратегію, були поділені на чотири групи: житлово – комунальне господарство, земельні та природні ресурси; економіка; фінанси та бюджет; соціальна сфера. Відповідно до цього розподілу було сформовані фокус – групи, які займаються проведенням соціально-економічного аналізу наявної ситуації в громадах.

Соціально-економічний аналіз надасть можливість дослідити та зрозуміти наявний стан та можливі тенденції розвитку громади у різних сферах життя, а також - створити основу для своєчасного виявлення бажаних і небажаних змін у громаді, покаже потреби, від чого слід відмовлятися, а також – куди потрібно спрямовувати ресурси, де є потенціал для розвитку.

На основі проведеного аналізу, складеної описово-аналітичної частини стратегії, а також враховуючи унікальні характеристики громади, згідно зі SWOT – аналізом, робоча група сформулює пріоритезацію проблем, бачення та напрямки розвитку громади. По кожному стратегічному напрямі будуть визначені стратегічні та оперативні цілі, завдання, а також індикатори досягнення цих цілей.

  

Важливо!
 • Надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони, Державної прикордонної служби України
 • Просимо надавати інформацію про цивільних громадян Попаснянської територіальної громади поранених/загиблих внаслідок ворожих обстрілів для передачі Міжнародному Комітету Червоного Хреста.
 • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції