Попаснянська міська рада

Сьогодні, 09 червня 2020 року, о 10-00 відбулась онлайн-зустріч Робочої групи з питань громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, гендерної рівності м. Попасна Луганської області.
В онлайн-зустрічі взяли участь члени Робочої групи, а також Аліна Лебедєва - спеціалістка з мобілізації громад Проекту ПРООН «Відновлення врядування та миру в охоплених конфліктом громадах України», Тамара Огородова - керівниця ЗБФ «Єдність за майбутнє», Ірина Гапотченко – заступниця Попаснянського міського голови, Роман Власенко - голова Попасняської райдержадміністрації, Андрій Самойленко - начальник Попаснянського районного відділу філії ДУ "Центр пробації" в Луганській області.

На порядку денному було розглянуто три питання:
1. Виступ Тамари Огородової щодо анкетування для представниць/ків громади щодо виконання Резолюції Ради Безпеки ООН № 1325 "Жінки, мир, безпека".
2. Звіт про роботу Попаснянського відділу поліції за 4 місяці поточного року.
3. Звіт громадських організацій щодо поданих на конкурс грантів ООН з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості.

Тамара Огородова - керівниця ЗБФ «Єдність за майбутнє» подякувала всім присутнім за доклади та запропонувала активніше долучатися до анкетування. Заступник начальника Попаснянського відділу поліції Віталій Катрушко виступив зі звітом про роботу Попаснянського відділу поліції за чотири місяці. Голови громадських організацій міста Попасна звітували про подані проекти на конкурс грантів ООН.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції