Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

До уваги мешканців міста! Виконавчий комітет Попаснянської міської ради повідомляє, що з 01 березня 2020 року розпочинає свою роботу Служба «Соціального таксі» при ПКП «СКП».

Служба буде надавати безкоштовні послуги по перевезенню осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, які не можуть самостійно пересуватися або пересуваються за допомогою палиць, милиць, візків, ходунів (крім осіб, які користуються автотранспортом виданим через органи соціального захисту та які мають власний автотранспорт), котрі зареєстровані та постійно проживають на території м. Попасна до соціально значимих об’єктів на території міста: заклади охорони здоров'я (поліклініки, лікарні, амбулаторії, лабораторії), органи соціального захисту населення, центр зайнятості, органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, управління пенсійного фонду, фонду соціального страхування, органи міграційної служби, органи судової влади, банківські та фінансові установи, органи фіскальної служби, відділу РАЦС, ДВС, залізничного та автовокзалів. Також, у разі необхідності, для задоволення потреб вищезазначених осіб у соціальній адаптації та інтеграції у звичайно суспільство через спортивні змагання та творчу самореалізацію, спец автомобіль може бути використаний для транспортування таких осіб на спортивні змагання (відповідно до календаря змагань) та інші заходи. Зазначені вище категорії осіб, мають право на:

- 2 (дві) поїздки в місяць, без обмеження її тривалості в межах міста Попасна;

- 2 (дві) поїздки в межах району та області в півріччя;

- 1 (одну) поїздку за межі області в півріччя;

Графік роботи Служби:

- понеділок, вівторок, середа, четвер з 08.00 до 11.00 та з 12.00 до 16.00.

- п’ятниця з 08.00 до 11.00 та з 12.00 до 15.00.

- субота, неділя – вихідні (вихідними днями є також державні свята)

Заявки приймаються від громадських організацій інвалідів або від самих інвалідів або їх довірених представників не менш чим за два дні до виїзду за вказаною адресою та не більше ніж за 10 днів до бажаної дати поїздки.

За більш детальною інформацією, будь ласка звертайтеся за тел.: 0 (6474) 2-14-01, 073 149 77 54.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції