Попаснянська міська рада

У 2019 році власними силами організації «КОМРОЗ» було реалізовано сім проєктів. Крім того, у двох проектах ми були ініціаторами, а ще в чотирьох партнерами.

Формування сталої мережі робочих груп з безпеки та соціальної згуртованості в Луганській області шляхом їх підтримки, координації діяльності та розбудови мережі лідерів

Проєкт має на меті покращення діяльності Робочих груп у 15 цільових громадах ПРООН у Луганській області. В рамках проєкту створено єдиний електронний документообіг для всіх громад; виявлено та підтримано 15 лідерів; створено майданчик для спілкування та обміну досвідом; координація та фінансова підтримка діяльності Робочих груп.

Бюджет проєкту 522 000 грн.

Молодіжні проекти:

У напрямку «Молодіжна політика» ми реалізували такі проекти: «ІІІ Модель ООН у Попаснянському районі» та Фестиваль кіберспорту «Попасна 2019».

ІІІ Модель ООН у Попаснянському районі

У листопаді 2019 року ГО «КОМРОЗ» спільно з Комишуваським НВК «ЗНЗ-ДНЗ» уже втретє організують щорічний захід для учнів Попаснянського району.

Модель Організації Об’єднаних Націй — це синтез наукової конференції та рольової гри, в ході якої студенти та учні старших класів на декількох офіційних мовах ООН відтворюють роботу органів цієї Організації, набувають дипломатичні, лідерські, ораторські навички та вміння приходити до компромісу.

Минулого року у Моделі взяло участь 42 делегата, представники навчальних закладів міста та району. Для 10 найкращих делегатів було організовано навчальний візит до м. Київ на початку 2019 року. 

Фестиваль кіберспорту «Попасна 2019»

З травня по жовтень 2019 року проводилось друге в Луганській області змагання з кіберспортивних дисциплін Mortal Kombat 11 та Hearthstone. Ідея впровадження та реалізація змагань належить виключно ГО «КОМРОЗ». Ігри проходили у режимі online, тобто всі учасники знаходились у себе вдома під час матчів. Фінали пройдуть у режимі offline у листопаді.

Не вір- перевір

Заняття з пошуку фактів по усій Україні організовує міжнародна організація IREX в межах проекту «Вивчай та розрізняй» за підтримки Посольств США та Великої Британії в Україні. Локальним координатором у Попаснянському районі стали тренери ГО «КОМРОЗ». В рамках проєкту було проведено два учбові заняття для дітей м. Попасна та смт. Комишуваха.

Круглий стіл «Україна – Молдова: спільне та різне»

Навчальний захід для молоді та громадських активістів Попасної, який познайомив учасників з культурою, рівнем розвитку громадянського суспільства та викликами сусідньої країни. В рамках дискусії було представлено позитивні та негативні сторони Молдови, проведено порівняльний аналіз з Україною.

Інфраструктурні проекти:

Цього року було виграно та реалізовано два проєкти з покращення інфраструктури громади: «Міста-побратими - наша спільна гордість» та «Врубівка Сентрал-парк».

Загальна сума впроваджених проектів більш ніж 200 000 грн.

«Міста-побратими - наша спільна гордість»

Останні роки місто Попасна стало активно налагоджувати зовнішні зв’язки з містами інших областей нашої країни. Попри значні успіхи в цьому питанні більшість населення нашого міста не знає про партнерські відносини між містами. Встановлення в центрі міста монументу присвяченого містам-побратимам Попасної значно покращить цю ситуацію та позитивно вплине на зовнішній імідж міста.

Фінансування було надано Попаснянською міською радою в рамках міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадського суспільства.

Загальний бюджет проєкту 36 000 грн.

Врубівка – Сентрал парк

Проект по благоустрою занедбаного скверу у центрі смт. Врубівка. До  реалізації було залучено Врубівську селищну раду, як партнера. В рамках проекту було встановлено 4 вуличних ліхтарів, 4 лавок, 4 урн, а також викладено тротуарну плитку.

Усе майно буде передано у комунальну власність територіальної громади смт. Врубівка. Загальна сума проекту 157 000 грн.

З яких 124 000 грн. надано Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» у рамках Конкурс грантів "Зміцнення особистої та громадської безпеки у вибраних громадах Донецької та Луганської областей" продовжено та 33 000 Врубівською селищною радою.

Конкурс проєктів місцевого розвитку

У рамках конкурсу проєктів місцевого розвитку Луганської області ГО «КОМРОЗ» спільно з Врубівською селищною радою виграли два проєкти.

«Реконструкція тротуару по вул.Центральна смт.Врубівка» - це проєкт покращення інфраструктури селища, щляхом вкладання тротуару біля проїжджої частини центральної вулиці.

Загальний бюджет проєкту 130 380 грн., з яких:

Кошти обласного бюджету 62 880 грн.

Кошти селищного бюджету 47 500 грн.

Кошти ГО «КОМРОЗ» 20 000 грн. 

Роздільний збір сміття у смт. Врубівка – втановлення контейнерних майданчиків для роздільного збору ТПВ та огорожа їх. Проєкт спрямовано на популяризацію роздільного збору сміття серед мешканців селища та покращення екологічного стану.

Загальний бюджет проєкту 150 000 грн., з яких:

Кошти обласного бюджету 70 000 грн.

Кошти селищного бюджету 55 000 грн.

Кошти ГО «КОМРОЗ» 25 000 грн.         

ГО «КОМРОЗ» стала ініціатором даних проєктів та написала проєктні заявки. За результатами проєкти перемогли у конкурсі. За умовою реалізацією займається Врубівська селищна рада.

Фестиваль «З країни в Україну» Попасна 2019

Наша організація цього року очолила локальну команду організаторів фестивалю. Ми прийняли активну участь, відповідали за шість локацій та надавали технічну допомогу ресурсами нашої організації.

Музика та діалог «Слухати, щоб краще розуміти один одного»

Проект «Музика і діалог» - про те, щоб слухати і взаємодіяти. Протягом двох тижнів музиканти й співаки з різних куточків України та інших країн будуть працювати в складі незалежного проектного оркестру і хору в Сєвєродонецьку Луганської області. Репетиційний процес, концерти та додаткові заходи в різних куточках міста й області дозволять великій кількості людей взяти участь у живому і натхненному обговоренні життєвих реалій.

Всі активності проекту спрямовані на стимулювання реального спілкування і поліпшення взаєморозуміння між людьми. Цільова група охоплює широку аудиторію: від студентів до людей похилого віку, представників різних професій, громадських активістів та діячів культури. Дотримуючись девізу проекту, всі заходи створюють простір, в якому люди зможуть слухати, щоб краще розуміти один одного.

Команда ГО «КОМРОЗ» стала локальний партнером проєкту, та забезпечила організацію концерту на території м. Попасна

ФІНАНСОВІ ПОКАЗНИКИ

За 2019 рік організація реалізує проєктів на 715 000 грн. Всі кошти є грантовими та реалізовані в рамках договорів.

В обласному конкурсі проєктів місцевого розвитку ГО «КОМРОЗ» надала співфінансування двом проєктам на загальну суму 45 000 грн. Кошти було отримано, як добровільний внесок від фізичної особи та направлено на реалізацію проєктів з її згоди.

Організація не має членських внесків чи інших джерел фінансування, тому адміністративні витрати складають 0 грн.

                       ПАРТНЕРИ ТА КОАЛІЦІЇ

З 01 листопада 2017 року наша організація увійшла до складу та очолила Громадську раду при Попаснянській РДА.

За період 2018 року ми також увійшли у ряд коаліцій:

 • Громадська молодіжна рада при Попаснянській міській раді
 • Робоча група з розмінування Попаснянського району
 • Робоча група з безпеки у місті Попасна
 • Коаліція місцевих організацій з проведення Фестивалю «З країни в України»

У 2019 році ГО «КОМРОЗ» заключила 3 Меморандуми про співпрацю з різними ГО Попаснянського району. В рамках яких, ми стали активними партнерами у реалізації трьох проєктів. Основними імплементантами двох проєктів виступає ГО «Синергія», а третього ГО «Я вірю в своє місто».

 

Голова ГО «КОМРОЗ»                        

Станислав БОГДАНОВ

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції