Попаснянська міська рада

Сьогодні, 10 грудня 2020 року за технічним завданням Міжнародної організації з Міграції (МОМ) та у взаємодії з нею, Луганською регіональною торгово-промисловою палатою, з використанням платформи Zoom, було проведено онлайн-форум з питань працевлаштування молоді. У форумі взяли участь  заступник міського голови Ірина Гапотченко, керуючий справами виконкому міської ради Любов Кулік та начальник відділу культури, молоді, спорту та освіти Попаснянської РДА Едуард Гаврашенко.

Форум було розпочато з привітальних слів президента Луганської регіональної торгово-промислової палати Сергія Кириченко, представника Посольства Японії в Україні містера Ryota OJIMA та керівника програми Міжнародної організації з міграції Терез Розенфельд.

На форумі було презентовано результати опитування серед молоді на тему працевлаштування, обговорені особливості державної політики в сфері працевлаштування молоді, розвитку кар’єри молодих спеціалістів, погляд молоді та роботодавців на сучасну ситуацію в сфері працевлаштування.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції