Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Первомайська ОДПІ ГУ ДФС у Луганської області інформує платників податків.

Заходи які здійснює фіскальна служба у рамках розпочатих проектів, та запланованих кроків щодо посилення безпеки митного кордону України. Шляхи подальшої співпраці ДФС та Державного Департаменту США у напрямі посилення системи експортного контролю України обговорили під час зустрічі в.о. Голови ДФС Олександр Власов та представники Програми з експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS) Державного Департаменту США.

 «ДФС вже тривалий час співпрацює з представниками EXBS, які надають нам не лише технічну, але й консультативну допомогу. Від американських експертів ми отримуємо не лише підтримку наших заходів, але й професійні рекомендації щодо посилення ефективності запланованих нами кроків», – зазначив Олександр Власов.

На сьогодні триває реалізація сьомого етапу проекту «Надання технічної допомоги з метою посилення системи експортного контролю України та протидії розповсюдженню зброї масового знищення» в рамках Програми з експортного контролю та безпеки кордонів в Україні (EXBS) Посольства США в Україні. Він був розпочатим ще у червні 2013 року та триватиме до кінця вересня 2019 року.

У рамках проекту здійснюється закупівля і поставка обладнання для покращення можливостей ДФС у сфері здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства з експортного контролю, виявлення незаконних перевезень товарів, які можуть належати до зброї масового знищення, та запобігати їх незаконним перевезенням. Крім того, у рамках проекту проводяться навчальні заходи для співробітників ДФС для обміну досвідом як на центральному, так і на регіональному рівні, у сфері експортного контролю.

Так, експертами EXBS вже проведено низку навчальних заходів щодо впровадження системи націлювання/виявлення ризиків, пов’язаних з переміщенням вантажів (ВМО CTS), ідентифікації товарів подвійного призначення, хімічних, біологічних, радіологічних, ядерних та вибухонебезпечних товарів тощо.

Крім того, у рамках EXBS фіскальній службі було передано обладнання для проведення митного контролю на митних постах. 

За словами очільника ДФС, на сьогодні фіскальна служба зацікавлена у продовженні програм спільної співпраці, які допоможуть підвищити рівень безпеки кордонів щодо упередження незаконного переміщення товарів, зокрема тих, які належать до зброї масового знищення.

Важливим для ДФС є і отримання від представників EXBS методичної допомоги щодо організації митного контролю з використанням досягнень світової практики, вивчення досвіду іноземних колег та їх кроків у напрямі посилення рівня безпеки кордонів. 

Олександр Власов відзначив, що саме використання на митницях сучасних технічних засобів контролю - сканерів, вагових комплексів, зчитувачів номерів та відеофіксації, а також обмін попередньою інформацією з митними органами інших країн та запровадження спільного контролю з країнами ЄС є основними кроками для ефективної боротьби з незаконним переміщенням товарів.

Крім того, він також повідомив, що для реалізації цих кроків ДФС ініціює спільну зустріч керівників митних адміністрацій суміжних з Україною країн ЄС для напрацювання спільних заходів щодо посилення співпраці та, зокрема, протидії транскордонній злочинності.

У свою чергу представники EXBS заявили про свою готовність допомогти у розвитку міжвідомчої та міжнародної взаємодії України та прикордонних з нею країн ЄС.

За словами американських експертів, вони готові долучитися до проектів ДФС щодо розбудови митного співробітництва та надати свої пропозиції та підтримку.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції