Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Первомайська ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області інформує підприємців які звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України від 09 липня 2003 року № 1058-ІУ «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі -Закон № 1058), та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

Право на пенсію мають як громадяни України так і іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, мають право на отримання пенсійних виплат і соціальних послуг із системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування нарівні з громадянами України на умовах та в порядку, передбачених Законом № 1058, якщо інше не передбачено міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

Отже, призначення пенсій регулюється Законом №1058. Якщо ж пенсія за віком, призначена за пенсійним законодавством іншої країни, а не відповідно до Закону №1058, то такий пенсіонер не є пенсіонером за віком у розумінні Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування». Тому він не звільняється від обов’язку нараховувати, обчислювати та сплачувати ЄСВ на загальних підставах.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції