Попаснянське районне лабораторне відділення Лисичанської міськрайонної філіі ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє:

З 4 по 11 грудня 2020 року зареєстровано 62 випадки коронавірусної інфекції COVID-19 у мешканців м.Попасна (41) та Попаснянського району (21). Встановлено коло контактних осіб. Їх обстеження буде проводитись при наявності симптомів гострої респіраторної вірусної інфекції.

На теперішній час на амбулаторному лікуванні за місцем проживання з приводу коронавірусної інфекції знаходяться 60 осіб у м.Попасна та Попаснянському районі. Десять осіб лікується у відділеннях Лисичанської багатопрофільної лікарні. Померла одна людина.

У вогнищах проводяться необхідні протиепідемічні заходи.

Нормативні акти Попаснянської міської ради

Нормативні акти