Попаснянська міська рада

09 квітня 2020 року о 10-30 відбулась онлайн-зустріч Робочої групи з питань громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, гендерної рівності м. Попасна Луганської області.

В онлайн-зустрічі взяли участь члени Робочої групи, а також також Аліна Лебедєва - спеціалістка із мобілізації громад Проекту ПРООН «Відновлення врядування та миру в охоплених конфліктом громадах України», Ольга Лішик – спеціалістка проєкту ООН Жінки в Донецькій та Луганській областях, Ольга Ларіна - координаторка на місцевому рівні проєкту по ГОБ, Ольга Крапівка - координаторка проєкту Запоріжського благодійного фонду «Єдність» за майбутнє», Костянтин Батрак і Станіслав Матков - представники Чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

На порядку денному було розглянуто шість питань.

Першим питанням Робочої групи був черговий звіт Володимира Золотарьова – начальника Попаснянського відділу поліції, який розповів присутнім про загрозу бойових дій, блок-пости (пости поліції), персонал поліції, повідомлення громадян, безпеку дітей, домашнє (сімейне) насильство та про нагальні потреби поліції. Присутні заслухали звіт та обговорили ще інші питання, які турбують мешканців громади. Потім перед присутніми виступив Сергій Курілов - старший інспектор ювенальної превенції. Він розповів про роботу з неповнолітніми, які перебувають на обліку в поліції і схильні до правопорушень.

Наступними на порядку денному були питання «Про діяльність робочих груп самодопомоги на території громади» та «Про проблемні питання щодо попередження та протидії гендерно-зумовленому, домашньому насильству та сексуальним домаганням на території громади» з якими виступила Сніжана Матковська – голова ГО «Я вірю в своє місто» та мобілізаторка Попаснянської громади від МБФ «Український жіночий фонд». 

Потім Ірина Гапотченко - заступниця міського голови, розповіла присутнім про ініціативи для проєктів щодо протидії та полегшення наслідків коронавірусної інфекції COVID-19 у громаді. В обговоренні цього питання взяв участь Анатолій Бондаренко – заступник головного лікаря з медобслуговування.

Останнім на порядку денному була інформація Станіслава Маткова - представника Чеської гуманітарної організації «Людина в біді», який розповів про презентацію проєкту для громад Попаснянського району: Опис та умови проєкту. Дискусія стосовно ініціатив громади м. Попасна».

У завершенні онлайн-зустрічі Ірина Гапотченко проінформувала присутніх, що на початку 2020 року члени робочої групи визначили пріоритетні напрямки діяльності членів громадських організацій та ініціативних груп Попасної. Вона  озвучила ці ідеї і запропонувала обговорити їх пріоритетність та можливість написання відповідних проєктів, а саме:

«Зовнішнє освітлення площі Героїв».

«Укладання тротуарної плитки в сквері по вулиці Суворова».

«Облаштування криниці «Попасняночка» на ВРЗ».

«Облаштування тротуару по вулиці Чехова».

«Створення велосипедних зон по вулиці Миру по непарній стороні».

При узгодженні представники громадських організацій та ініціативних груп висловили свою думку з приводу озвучених ідей і розповіли, яким з запропонованих проектів віддають перевагу вони особисто.

Надалі вирішили провести ще одне обговорення, на якому остаточно визначать, яка організація буде займатися написанням проєкту.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції