Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Попаснянська ДПІ Лисичансько – Попаснянського управління ГУ ДФС у Луганській області закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок - своєчасно задекларувати доходи, отримані протягом 2018 року та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) і військового збору.

Громадяни зобов’язані включити суму отриманих протягом 2018 року доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати до  1 травня 2019 року річну податкову декларацію за наслідками звітного 2018 року, а також нарахувати і сплатити до 01 серпня 2019 року ПДФО та військовий збір з таких доходів. Норми визначені ст. 179 Податкового кодексу України.

Кваліфіковані спеціалісти завжди раді Вам допомогти заповнити і подати декларацію у Центрі обслуговування платників Попаснянської ДПІ Лисичансько – Попаснянського управління ГУ ДФС у Луганській області за адресою: м.Попасна, вул. Менжинського, 2 Б, з понеділка по четвер з 09год. 00хв. до 18год. 00хв., п’ятниця - з 09год. 00хв. до 16год. 45хв., перерва з 13год. 00хв. до 13год. 45хв.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції