Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Шановні мешканці міста!
     Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», кожен громадянин має право звернутися до керівництва Попаснянського міської ради та її виконкому з питань, що належать до компетенції міськради та її виконкому.
    Свої звернення Ви можете надіслати поштою або подати особисто в загальний відділ виконкому міської ради за адресою: м Попасна, вул. Мічуріна, 1 (2 поверх, кабінет 221) або на особистому прийомі громадян - посадовій особі міської ради, ведучому особистий прийом громадян, згідно з графіком прийому громадян, затвердженим міським головою.
    Загальний відділ виконкому міської ради дає усні роз'яснення та рекомендації громадянам, які звернулися на особистий прийом або виявили бажання звернутися на прийом до керівників міської ради з особистих питань, про порядок вирішення їхніх питань.
   Письмове звернення повинно відповідати вимогам ст.5 Закону України «Про звернення громадян».
Витяг із Закону України «Про звернення громадян»:
«Стаття 5. Вимоги до звернення.
  Звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, установам, організаціям незалежно від форм власності, об'єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненні питань.
     У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, чітко викладена суть питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
    Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.
    Звернення, оформлені без дотримання цих вимог, повертаються заявникові з відповідними роз'ясненнями не пізніше ніж через 10 днів від дня його надходження ... ».
     Заяви, в тому числі і колективні, без вказівки прізвища, імені, по батькові та поштової адреси, згідно ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», вважаються анонімними і розгляду та зберіганню не підлягають.
    Звернення розглядаються і вирішуються у строки, встановлені ст.20 Закону України «Про звернення громадян», тобто не більше 1 місяця з дня їх надходження, а для звернень, що потребують додаткового вивчення, перевірок тощо.- не більше 45 днів з дня їх надходження. Після чого заявникам направляється письмова відповідь. Якщо звернення колективне, то відповідь направляється на адресу першої особи, зазначеного в заяві, якщо в обігу заявник не викладено іншого прохання.

Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції у Попаснянській міській раді.

 

  Указ Президента України "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування".

 

 

СТАТИСТИЧНИЙ ЗВІТ

ПРО  ЗВЕРНЕННЯ  ГРОМАДЯН, ЩО НАДІЙШЛИ ДО ПОПАСНЯНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ  

 

               2017 рік     

               2018 рік   

               2019 рік         

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції