Попаснянська міська рада

Друзі, привіт! Щось давненько я не писала про нашу роботу!
Повідомляю – ми живі, здорові та працюємо!
Після останнього мого посту у Громадська молодіжна рада міста Попасна пройшло 2 зустрічі (25.04.2019 та 06.05.2019)

Сподіваюсь, що багато хто бачив результати нашого невеличкого дослідження, отже ми потроху почали опрацьовувати зазначені в опитуванні проблеми та визначати як ми, зі свого боку, можемо ці проблеми вирішити та до кого звернутись за допомогою, порадою або запропонувати співпрацю.
Розмовляли про дозвілля в холодну пору року. Вирішили звернутись до Попаснянської районної державної адміністрації з проханням організації дискотек, починаючи з осені, а от кінопоказ круто було організувати вже невдовзі. Тож підемо з такими пропозиціями.
Обговорити встигли сьогодні й вплив шкідливих звичок на життя молоді. Прийшли до висновку, що, нажаль, в нас якось мало агітації здорового образу життя…. Та і неповнолітні десь, все ж таки, мають змогу придбавати алкоголь та цигарки. Тут теж обдумуємо ініціативи.
Найжвавішу дискусію викликав «Розмовник клуб». До єдиного висновку не прийшли, але ця тема заділа всіх за живе. То, якщо ви є студентом, що навчається на «ІНЯЗі», бажаєш практикувати англійську та трохи удосконалити навички викладання – тобі до нас (або може ти знаєш тих, кому буде це цікаво) Тож, якщо ти ще маєш годину вільного часу раз на тиждень – ми чекаємо на тебе. Напиши нам – все обговоримо.
Також приємно, що нам вдалось своїм дослідженням спонукати небайдужих людей на думки.
Отже, що ще у нас зараз відбувається:
1.Почали підготовку до міні-фесту «Без гаджетів». Найголовнішою умовою якого є те, що на території фесту заборонено користуватись гаджетами. Про фест ще буде багато постів та наразі серед нас йде жвавий спір щодо локацій. Обговорювали, що будемо проводити цей фест наприкінці травня але зрозуміли, що робити такий захід в період останніх дзвоників та ЗНО погана ідея. Тому – орієнтуймося на кінець червня. Які локації наразі ми пропонуємо:
Для дітей: змагання Beyblade, малювання, аквагрим та шаромоделювання.
До речі – на локацію з аквагримом шукаємо волонтера, то якщо є бажання допомогти – пишіть! 
Локація з настільними іграми та спорт-зона для шанувальників бадмінтону, пінпонгу, волейболу та взагалі рухалок! 
Локація з твістером, тут все каже назва, тож приходьте компанією!
Літературна локація для читання та обговорення творів.
Та локація «nostalgia» або «привіт з дитинства» де буде запропоновано взяти участь у змаганні за допомогою «фішек» з цигаркових пачок та попригати в «Резиночки».
Якщо є пропозиції щодо локацій фесту – пишіть. 
Йде до завершення підготовки до «Фестивалю Кіберспорту». На даний момент зібрано 2 команди з таких дисциплін як «Hearthstone» та «Mortal Kombat». 17.05.2019 буде викладена таблиця змагань в групі фесту. Та я нічого толком в цьому не розуміюся, тому з додатковіми питаннями звертайтесь Станіслава Богданова чи Игоря Ляхова.


Aleksandra Bordiuhova

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції