Попаснянська міська рада

Попаснянською міською радою вживаються заходи для виплати заробітної плати бюджетній сфері міської територіальної громади.

У зв’язку з не проведенням місцевих виборів не було затверджено міський бюджет. Військово-цивільна адміністрація теж на сьогодні не введена. За ініціативи міського голови Юрія Онищенко фінансовим відділом Попаснянської міської ради проводиться активна робота щодо виплати заробітної плати всім бюджетним установам Попаснянської міської територіальної громади.

З метою недопущення факту невиплати заробітної плати та недопущення відключення енергоносіїв у школах, дитячих садочках та інших установах і закладах громади, керівництвом міської ради було прийнято рішення, відповідно до п. 38 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України затвердити тимчасовий розпис міського бюджету та створення фінансового органу, налагодження в стислі строки його роботи, включення всіх закладів до мережі міської ради, відкриття рахунків в органах державного казначейства.

Проведено численні наради з керівниками та головними бухгалтерами всіх комунальних установ та закладів з метою встановлення потреб в фінансуванні та налагодження роботи з новоутвореним фінансовим відділом міської ради.

Попаснянська міська рада є однією з небагатьох рад, які наразі в умовах реформування на лінії розмежування прийняли рішення взяти на себе таку відповідальність та величезний об’єм роботи щодо організації фінансування всіх бюджетних установ громади шляхом затвердження тимчасового розпису місцевого бюджету.

Здійснення фінансування всіх бюджетних установ, в тому числі заробітних плат розпочнеться з 22-24 лютого.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції