Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Програма «Прихисток»: Уряд затвердив 137,5 млн гривень на компенсацію витрат за травень

Понад 36,5 млн гривень виділено з резервного фонду державного бюджету на часткову компенсацію витрат за травень власникам житла, які прихистили вимушених переселенців.

Ще близько 101 млн гривень буде відшкодовано за рахунок донорських коштів. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України.

У травні українці прихистили 339 тисяч вимушених переселенців — тих, хто через війну втратив можливість жити у своїх власних оселях.

Зазначимо, що у межах програми «Прихисток» на часткову компенсацію комунальних витрат власникам житла за березень-квітень було спрямовано понад 109,9 млн гривень — близько 53,3 млн гривень з резервного фонду державного бюджету та 56,6 млн гривень донорської допомоги.

Соціальна програма «Прихисток» діє з ініціативи Уряду. Її мета – забезпечити житлом вимушених переселенців, які перемістилися у період воєнного стану в безпечніші місця, та допомогти тим українцям, які безоплатно їх прихистили.

Програма діє відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», яка набула чинності 22 березня 2022 року.

Важливо!
 • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції