Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Треба жити далі: у Мукачевому відновлює власну справу житель Попасної 300 тисяч нових переселенців з Луганщини з’явилося після 24 лютого.

«Тисячі мали малий чи середній бізнес, найманих працівників, базу клієнтів, які отримували послуги, що надаються. Тепер усім потрібно починати спочатку. Хтось скористався програмою релокації і завдяки державі вже відновив роботу, деякі вирішили переїхати самотужки, є підприємці, які ще в роздумах. Воно і зрозуміло – втрати в кожного величезні. Але життя триває і потрібно з чогось починати», – зазначає начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Так вважає і Сергій Комаровський з Попасної, який два десятиліття займався пошиттям, ремонтом та реставрацією взуття, але через російське вторгнення втратив все.

До його майстерні зверталися багато попаснян, адже чоловік надавав якісні послуги, консультував, швидко виконував замовлення.
Зараз він в Мукачевому.

На жаль, бізнес Сергія Комаровського залишився у зруйнованому місті, але він намагається його відновити.

Для цього підприємець проаналізував, чи буде його справа користуватися попитом на новому місці, поспілкувався з місцевими та зрозумів, що починати можна.

Деякі необхідні речі купив самостійно, але звісно, що цього недостатньо.

Попереду облаштування приміщення, закупівля багатьох інструментів, пошук постійних клієнтів, бо ті, що були – роз’їхалися по усій країні.

Важливо!
 • До уваги внутрішньо-переміщених осіб Попаснянської міської територіальної громади
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Реформа оплати праці

  Реформа оплати праці

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції