Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

Впровадження РРО – на порядку денному Попаснянської ДПІ

 

«Станом на 01 грудня 2020 року суб’єкти підприємницької діяльності Попаснянського району зареєстрували 43- реєстраторів  розрахункових операцій (РРО), 170 книг обліку розрахункових операцій та 45  розрахункових  книжок - проінформував начальник Попаснянської ДПІ  Олег Волошинов .

Посадовець також повідомив,що протягом  поточного року в сфері застосування РРО впроваджуються  ряд новацій.

По-перше, вводяться в дію програмні РРО, до яких контролюючий орган забезпечує безкоштовні програмні рішення. По-друге, поряд з паперовими фіскальними звітними чеками, фіскальними звітами та денними звітами запроваджуються електронні аналоги. По-третє, чек для клієнтів формуватиметься у вигляді QR-коду, який надсилається на абонентський номер або електронну пошту. У випадках відсутності зв'язку між програмним РРО та фіскальним сервером проведення розрахункових операцій здійснюється в режимі офлайн, що може тривати не більше 36 годин.

Крім того, для споживачів передбачена можливість отримання компенсації 100 відсотків вартості придбаних товарів (від 850 гривень) у разі встановленого порушення порядку проведення розрахункових операцій. Для цього необхідно подати скаргу. Також оновлені розміри штрафних санкцій.

Нові правила будуть впроваджуватись  поетапно, і вже з 1 квітня 2021 року  використання програмних РРО стане обов’язковим для всіх платників єдиного податку другої – четвертої  груп.

У разі виникнення питань суб’єкти підприємницької діяльності та споживачі можуть звернутися за роз’ясненнями до Попаснянської ДПІ (м. Попасна, вул. Калюжного, 2б), яка відкритадля відвідувачів  з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, у п’ятницю з 8:00 до 15:45.

 

 

Попаснянська ДПІ Головного

управління  ДПС у Луганській області

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Нормативні акти Попаснянської міської ради

  Нормативні акти

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції